Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne ennem gyúrás előtt?

Mit kéne ennem gyúrás előtt?

Figyelt kérdés
Nem akarok hülyeséget írni szóval elnézést ha mégis azt írok! Az a helyzet, hogy járok gyúrni egy pár hónapja és egy hete lent voltam és nagyon jó energiában voltam. Viszont tegnapelőtt nagyon fáradt voltam alig volt energiám, így kisebb súlyokat kellett használnom. Gondolom azért volt, mert gyúrás előtt nem ettem energiában gazdag ételt. Ez igaz? És ha igen mit kéne ennem? Szőlőcukor jó erre?
2011. dec. 4. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha rosszul akarsz lenni edzésen, egyed előtte a szőlőcukrot nyugodtan. nemtudom, de fel kéne kutatni azt aki kitalálta, hogy szőlőcukrot edzés előtt kell enni, és s*ggbelőni Barettel. szőlőcukrot edzés után szabad enni CSAK.

előtte pedig jólesz a jóöreg csirkemell rizzsel meg zöldséggel

2011. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

és ne csak a kondi előtti kaja legyen jó,azzal nem sokra viszed ha egész délelőtt eszed a sz art aztán csinálsz egy jó étkezést és úgy akarsz majd edzeni.

a rizs-hús-zöldség tökéletes lesz,még egy kis vitamin nem árt hozzá.

ha más dolog van a fáradságban nem a kaja akkor azokra a napokra szerezhetnél energetizáló készítményt.

akár egy koffein tabletta is jó lehet.

2011. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én azt is hallottam hogy gyúrás után kell ebédelni ezért én utána szoktam, de előtte vegyek mondjuk valami energia szeletet vagy ilyesmi?
2011. dec. 4. 12:49
 4/12 dirtboy ***** válasza:

gyúrás után ebédelni?

és aki este edz azzal mi a helyzet, éhezik estig?


ez baromság,ezek szerint étrended tuti nincs,szóval nézz egyet a bodybulderen mert étrend nélkül nem sokra viszed majd.

2011. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van aki azt mondja elhivatottan, hogy utána kell enni van aki azt mondja hogy előtte
2011. dec. 4. 13:23
 6/12 dirtboy ***** válasza:

akkor elárulom hogy előtte is kell meg utána is.

előtte 1-1,5órával lehetőleg szilád kaját ami tartalmazzon olyan ch-t ami energiát biztosít edzés végéig,tartalmazzon proteint és rostokat is.

edzés után pedig gyors felszívódású protein kell és szintén gyors felszívódású ch.pl.dextróz,vitargo

ezek a mellet hogy vissza toltok a glikogén raktárakt még szépen felnyomják az inzulinszintet ami meggyorsítja és megkönnyíti a tápanyagok sejten belülre jutását

2011. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. dec. 4. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
attól függ tömegnövelés v szálkásítás a cél??
2011. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dirtboy ***** válasza:

ma 13:55

nem nehéz kitalálni hogy tömegnövelés a cél

2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tömegnövelés
2011. dec. 4. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!