Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » [Képpel] Szerintetek is sok...

[Képpel] Szerintetek is sok rajtam a zsír? Vagy a zsír nem is olyan sok, csak az izom kevés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, kb 13 éves korom óta sportolok, nem versenyszerűen, csak hobbi szinten (foci,futás) és olyan 1-2 hónapja csinálom a fegyencedzést súlyzózással kombinálva. Itt vannak képek, de a kezem nekem úgy tűnik, mintha még kisebb lenne, mint volt,(ismerősök szerint nem) pedig nem fogytam csak olyan 3-4kg-t, és azt a hasamon észrevettem mintha kisebb lenne, szóval izmot minimálisat veszíthettem szerintem.

Szerintetek mit csináljak? Amint nem mínuszok lesznek újra fogok járni futni, addig télen korcsolyázni meg itthon tudok edzeni, tápkiegeket nem nagyon szeretnék venni, elég drága az nekem, és a szüleim nem szponzorálnák, tehát az kizárva. Fehérjét viszek be minden nap húsból, sonkából, tejből meg hasonló dolgokból, és elegendőt szerintem. Súlyzózás terén pedig kilókban nem látok eredményt, hogy híznék, inkább csak azt veszem észre, hogy erősebb vagyok.

A képeken található feszítve a felsőtestem, meg alaphelyzetben is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 20. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs rajtad sok zsír.Inkább a tömegnövelésre állj rá,aztán ha már megfelelő mennyiségű izmot szedtél össze, jöhet a szálkásítás.Ügyesen:)És sz@rd le a beszólogatókat :)
2011. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan nézel ki (kicsit még szálkásabb is vagy az átlagnál, zsír alig van rajtad).


Szerintem ne parázz ilyeneken, inkább egyél néha egy jóízűt és gyúrjál többet ha nagyon akarsz :)

2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

azért nem kell túlzásokba esni, igazából ezen az oldalon már nem is nagyon tudom ki az aki hülyeségeket írkál és ki az aki még komolyan veszi a segítségnyújtást. mindenesetre azért jól esik, edzek továbbra is de azért még ez szerintem messze van az átlagtól, lehet csak az első képet nézted. :D

2011. dec. 14. 23:14
 14/15 anonim ***** válasza:
16 évesen te nagyon jól nézel ki, jobban mint a 90%-uk a 16 éveseknek.
2011. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
sztem qrva jól nézel ki, fiú vok, nem buz.i, de téll jól nézel ki, grat hozzá
2011. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!