Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » [Képpel] Szerintetek is sok...

[Képpel] Szerintetek is sok rajtam a zsír? Vagy a zsír nem is olyan sok, csak az izom kevés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, kb 13 éves korom óta sportolok, nem versenyszerűen, csak hobbi szinten (foci,futás) és olyan 1-2 hónapja csinálom a fegyencedzést súlyzózással kombinálva. Itt vannak képek, de a kezem nekem úgy tűnik, mintha még kisebb lenne, mint volt,(ismerősök szerint nem) pedig nem fogytam csak olyan 3-4kg-t, és azt a hasamon észrevettem mintha kisebb lenne, szóval izmot minimálisat veszíthettem szerintem.

Szerintetek mit csináljak? Amint nem mínuszok lesznek újra fogok járni futni, addig télen korcsolyázni meg itthon tudok edzeni, tápkiegeket nem nagyon szeretnék venni, elég drága az nekem, és a szüleim nem szponzorálnák, tehát az kizárva. Fehérjét viszek be minden nap húsból, sonkából, tejből meg hasonló dolgokból, és elegendőt szerintem. Súlyzózás terén pedig kilókban nem látok eredményt, hogy híznék, inkább csak azt veszem észre, hogy erősebb vagyok.

A képeken található feszítve a felsőtestem, meg alaphelyzetben is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 20. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
nincs rajtad sok zsír. de sajna izom még annyi se...
2011. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Az én pasim izmosabb muhahaha
2011. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem sok a zsír, de a leírásból az jön le, hogy fogyni és izmosodni is szeretnél. Ezt a kettőt pedig nem lehet egyszerre.
2011. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem feltétlen, az lenne a célom, hogy eltűnjön rólam a zsír :)

csak hasonló esetekben úgyis azt olvasom, hogy először izmosodj mert úgy könnyebb lesz leadni, de nekem jó az is ha csak leadok, majd utána ha úgy látom akkor elkezdek kondizni.

2011. nov. 21. 13:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Figyelj... 16 évesen ne foglalkozz már ilyennel, hogy kiraksz ide képeket meg stb. Járj el kondizni, vegyél 1 fehérjét/tömegnövelőt, egyél viszonylag normálisan és kész.

Tápkieg nélkül meg felejtsd el, hogy fejlődni fogsz rendesen. Ez van.

2011. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2%
nyápic tested van. valszeg azért, mert kislányoknak való edzéseid vannak. Edz úgy, mint egy férfi, és akkor úgy is fogsz kinézni.
2011. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ettől tök keménynek érezhetitek magatokat tényleg, hogy beszólogattok meg miegymás, de segíteni mégsem tudtok. igen, igazad van biztosan úgy edzek, mint egy lány, ezt végülis így látatlanban tuti jobban tudod...
2011. nov. 21. 22:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez kb 12% testzsir, ami atlagosnak szamit.
2011. nov. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ez csak 12% lenne? mert pl. strandon vagy simán utcán vagy suliban se sok embert látok így kinézni :\
2011. nov. 22. 17:51
 10/15 anonim ***** válasza:
A másik meg h mért kell a faszodig letolni az alsógatyát???
2011. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!