Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerincferdülésesel! Használt...

Gerincferdülésesel! Használt a gyógytorna?

Figyelt kérdés
ill tudnátok mondani olyan sportokat amivel javíthatok a helyzeten?.

2011. nov. 12. 23:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Gerincferdülésesek
2011. nov. 12. 23:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Úszás,fizikoterápia.
2011. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Virág6 válasza:

Nyútógyakorlatokat kell végezni.

[link]

2011. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Virág6 válasza:
Lányom is jár gyógytesire,és én is itt keresgéltem,otthon végezhető gyakorlatot neki.
2011. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

persze hogy használt. bár gondolom vannak határok, hogy milyen fokú torziót mennyire lehet a hátizmok erősítésével korrigálni.


mindenképpen érdemes szakemberrel konzultálni, és speciális gyakorlatokat tanulni, végezni.

2011. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Virág6 válasza:
Attól függ hogy hol.Például itt nem nagyon használ a lányomnak a gyógytesi,mert állandóan csak labdáznak.Ezért sem értem minek tartják itt.
2011. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

labdáznak mint játék, vagy labdáznak mint a nagy felfújható torna eszközzel edzenek?


egyébként az én tapasztalataim szerint a mély hátizmok erősítését nagyszerűen el lehet végezni a földön. nagyon hatásosak a medencebillentéssel végzett homorítások.

2011. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Virág6 válasza:
Kidobósat játszanak:)
2011. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

.. és nem harcművészetet tanulnak.. az élet nem tökéletes.

szerintem kérd meg a szakembert, hogy tanítson meg téged a hátizom erősítő gyakorlatok helyes kivitelezésére, és akkor tudtok otthon edzeni.

illetve egy hosszabb foglalkozásba pedig belefér némi játék, gyerekkoromban nekem is volt szerencsém.. de akkor 1,5 órából szerintem 10-15 perc játék, pihenés jó ha volt összesen.

2011. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Virág6 válasza:
Igen kerestem is egy ilyen oldalt.Magamnak is és a kérdezőnek is.Fennt van a link.
2011. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!