Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos edzés a Curves?

Hatásos edzés a Curves?

Figyelt kérdés
Szülés után szeretnék ledobni :-) magamról 15 kg-ot....
2009. máj. 5. 22:03
 1/6 anonim válasza:
Én tegnap íratkoztam be, engem egy barátnőm eredményei győztek meg, M-es méretű Lány de így is össz-vissz 21 cm-től szabadult meg pár hónap alatt. Ez has comb stb körméretét jelenti. Mert mérik centiben és kilóban is a fogyást. Szerintem ideális Baba mellett a 30 perces edzés, mindenképp próbáld ki, én is kiváncsian várom mit érek el. Ma megyek először.
2009. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meggyőző! Én is bejelentkeztem egy bemutató órára. Mennyibe kerül a bérlet??
2009. máj. 9. 16:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia kedves egykori és egyetlen válaszoló! Hogy állsz a Curves-szel? Képzeld, 16kg-ot "dobtam" le magamról azóta! Te hogy vagy?
2010. ápr. 17. 17:26
 4/6 anonim válasza:

Szia! most olvastam a sikereidet. Szabad megtudnom, hogy mennyibe kerül egy bérlet?


Előre is köszi

2011. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

10.900Ft, ha aláírsz 1 évet és utalod a pénzt, akkor 8900Ft. Akár minden nap mehetsz, sőt az ideális a min. heti 3-4 alkalom. Nézz utána a neten! Ingyenes felmérést és bemutató órát kapsz, sok kerületben elérhető és fél órát vesz igénybe. Én már -20kg-nál tartok, bár október óta nem járok, mert a GYES nem egy kincsesbánya! Nem telik most rá, de szeretnék majd visszatérni, mert gyors és hatékony. Havonta mérnek, odafigyelnek rád! Ja, és csak hölgyeknek szól! Köredzés (500kcal/félóra!!!), úgyhogy bármikor beállhatsz, nem kell órarendhez igazodnod....szóval, szuper!

2011. febr. 21. 17:29
 6/6 anonim válasza:
Te mennyire figyeltél a kajára emellett? Csak az edzéstől lement ennyi kg? Mert én több, mint egy hónapja járok, figyelek a kajára is, és kemény 2 kg-nál tartok. És a többieken se nagyon látom, hogy fogynának. Pont gondolkodtam, hogy kéne valami komolyabb edzést keresnem, mert ez nagyon lightos.
2011. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!