Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos ez az edzés?

Hatásos ez az edzés?

Figyelt kérdés

Sportos külsőt szeretnék, nem body bulideres hanem feszes esztétikus izomzatot.

Amit teszek érte: heti három súlyzós edzés, a többi napon 45 perc bicikli vagy futás és szintén napi szinten hasizom erősítés. Táplálkozás rendbe van , naponta 4-5 eszek elosztva fehérjedúsan, edzésnap több szénhidrátot, este pedig csak fehérjét max egy kis gyümölcs , táplálékkiegészítőm nincs. Ilyen edzéssel lehet erősödni mert pár kiló izmot még szeretnék felszedni a céljaim elérése érdekében. Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pozitívban van a kalóriamérleg,akkor terhelés hatására szedhetsz el némi izmot.

Határozd meg a kalóriaigényed és pakolj rá kb 800-1000 kalóriát pluszba,ha eddig nem tetted.

Bár ha havonta méred magad,akkor úgyis látod,hogy nősz-e vagy sem és tudsz változtatni,módosítani a bevitt kalória mennyiségén.

2011. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazából úgy gondoltam még várok egy kicsit a kalóriamennyiség növelésével, mert szeretnék még a derekamból előbb kicsit lefaragni, a kettő együtt meg ugyebár nem megy. Igazából ami érdekelne, hogy lehet e ennyi aktív mozgás mellett izmosodni, nem szívesen állnék le sportolással és csak tömegelnék.Amit nem írtam hogy focizni is szoktam. Még egyszer nem akarok izomkolosszus lenne,inkább a sportosabb szálkásabb. Lehetséges ha lassabban is ennyi mozgás mellett valamennyi izom felszedése?
2011. szept. 4. 16:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami még fontos hogy minden kardio mozgás előtt és után fogyasztok fehérjét, és ügyelek arra, hogy zsírégető tartományban maradjak.
2011. szept. 4. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Edzés előtt nem kell turmix-csak sima kaja-,utána viszont igen.

A zsírégető tartományra meg magasról tegyél:).

Élvezd az edzést.

Negatív kalóriamérleggel nem tudsz izmot építeni,legfeljebb valamennyit alkalmazkodik a tested a terheléshez.

A kiegészítő edzéssel sem kell leállni.

tömegnövelés alatt is ugyanúgy lehet kocogni,vagy bármi,ha elegendő a bevitt kalória.

2011. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából mint írtam először szeretném kicsit lefaragnia derekamat, aztán utána jöhet a pozitív kalóriamérleg, persze okosan. :)
2011. szept. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!