Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik önvédelmi sport a legjobb?

Melyik önvédelmi sport a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni valamilyen küzdősportot űzni és arra lennék kíváncsi, hogy melyiket érdemes, ha a való világban is használható önvédelmi technikákat szeretnék elsajátítani.
2009. máj. 1. 23:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia az vok aki linkelt...

Aikido egy szar...haverom 4évig aikidozott nem tud semmit, a kondija is 0 és kb arra is áll amit irtam a krav magára...ninjutsu meg tudtommal nincs Magyarországon(ha van,akk igen gyenge lehetXD), az a gyilkolásra, törésekre képez(a célpont leghatékonyabb ártalmatlanítására,mivel régen ezek bérgyilkosok voltak), nagyon hosszú a képzés és megválogatják a tagokat rendesen:)

2009. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ninjutsu alatt a Bujinkan Budo Taijutsu-ra gondoltam például, a honlapjukon azt írják ninjutsunak is hívják.
2009. máj. 3. 22:53
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
A keresztapám tanít ninjutsut , pontosan azt , amit a kedves kérdező leírt , oktatásokat is tart A fiai is jártak hozzá edzésre , meg kell mondani , megerősödtek rendesen és egyikőjüknek kellett is már használni utcán (sikeresen)
2009. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
49%
Ha olyan magas szintre eltudsz jutni, akkor szerintem akármelyik jó. Én Shotokan Karatéztam!
2010. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
70%
A legjobb ha megerősíted a lábad és megtanulsz gyorsan futni. (halál komoly)
2010. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%

Szeintem a karate a legjobb sport azon belül a wado-ryu shotokan karate. És még a shito ryu

Ezen kívül a judó a defendo és az aikido

Illetve még válaszd a take wandot

De számomra ismétlem számomra a karate a legjobb

2010. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az önvédelmi sportok akkor érnek valamit ha komolyan csinálod.Ha csak úgy hébe hóba csinálod akkor a legjobb önvédelmi sport sem ér semmit

Vagy komolyan csinálod vagy sehogy

2010. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az önvédelmi spotoknál is

KInek a pap kinek a papné

2010. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Neked akkor az aikido kell

MIvel azt mondtad hogy ezekről mi a véleményünk válaszd az aikidot

én már videókat is néztem róla és remek önvédeli cucc

2010. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Meli<3* válasza:
100%

szia

én boxolok, és mondhatom, hogy nagyon jó sport, egyszerűen imádom csinálni:)kemény az tény és való szal ha olyan vagy aki azért aggódik h letörik a műkörme akkor ne ezt a sportot válaszd:D Szerintem nagyon jó sport megtanít arra, hogy hogyan kell verekedni és egyben arra is hogy hogyan védd meg magad:),lehet hobbista,valamint verseny szerűen csinálni is, én utóbbiak közé tartozom minket sokkal jobban hajtanak nem könnyű de én szeretem csinálni szal hogy, ha egy kicsit is számít amit írok akkor megpróbálhatnád a boxot:)

2010. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!