Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vér keringés javító testépítők...

Vér keringés javító testépítőknek?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom a pontos nevét meg nem is tudom miez:D

De szerintem értitek..valami olyan dologra gondolok ami természetes és javítja a vérkeringést..

Tehát hogy mondjam 2 éve és 3 hónapja edzek...és az utobbi egy évbe nagyon sokat 26,5 kg szedtem fel nagyrésze izom..és most 100-101 vagyok ezzel nincs is bajj. Viszont észre vettem , hogy nincs annyiszor errekcióm mint amikor vékonyabb voltam. 75 kg ról indult.:/ és nem tudom mi lehet a bajj de szarul érzem magam. Tehát Nem impotencia:D mert nem szedtem semmit csak fehérjét és azt se sokat csak edzés után...és csak egy valamire tudok gondolni, hogy a túl hamar nőhettem és talán ez vissza fogja a normál keringést picit..?? de am full jól érzem magam nem szédülök semmi.. de ez micsoda?:// kb 1 héten belül 4-5 ször van errekcióm és cső

lehet most vicces de ez mi?? és amúgy van olyan amiről beszélek? (valami keringés javító) persze , ha az a bajj.. Még egyszer mondom NEM SZTEROIDOZTAM..nem tenném fel a kérdést, ha nyomtam volna...

Légyszi kezdők inkább ne írjanak.


2011. okt. 12. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is itthon, én vagyok a sz*r én vagyok a gyökér, de hogy ők micsodák, arról nekem szavam se lehet. Ne hagyd el magad! Merj önmagad lenni!
2011. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát én a női oldalt képviselem, de ez nekem új: az Ezredesnek miért kéne bevetésre késznek lennie, mikor csak dumáltok? :)


Amúgy meg együttérzek, elég sz.r lehet, ha otthon csak akkor vagy ember, ha valamit leteszel az asztalra.

Talán még korai, de próbálj kikerülni ebből a körből, utána jön majd az önbizalom is.

2011. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a családi szigorúság még oké. Mert kell. De ha nem jutalmazzák mellé a fiatalokat, akkor kib*szottul frusztrált lesz az illető. Kell a jutalmazás is, ha valamit tényleg jól, frankón megcsinál a gyerek, akkor kapjon érte megbecsülést! Nem arra gondolok hogy pénzt, vagy ajándékot, hanem mondja azt az apja, hogy : szép volt fiam, na ez már vmi. Nekem ezt soha nem mondta se az apám, se az anyám. És nagyon rossz érzés.
2011. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát igen nagyából ez van velem is...nekem mondjunk adnak pénzt és szeretnek is.De sokszor úgy veszem észre, hogy felhándálják. És szarul érzem magam mert mégis nekik van igazuk vagy nem is tudom..kevés a motivációm az az igazság.

Nem bajj nem adom fel természetessen:) csakhát várom azért, hogy jobb legyen meg teszek is érte.

2011. okt. 14. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!