Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen testépítőknek szánt...

Milyen testépítőknek szánt edzőkesztyűt vegyek?

Figyelt kérdés
Barátom testépítő és sokszor panaszkodott h fáj a tenyere a súlyoktól, gondoltam vennék neki egy kesztyűt ,de nem tudom h milyen lenne jó. láttam csuklószorítósat, vagy amiben vmi gél avagy folyadék van, vagy simán csak vmi bőr legyen? milyet ajánlotok ami bevált?
2011. okt. 24. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú hát ez nem egy egyszerű kérdés.Nagyon jó ötlet meglepni valakit valamivel ami tényleg hasznos, de nem tudni hogy neki pontosan hogyan és mitől fáj a tenyere.Ha csak a bőre miatt hisztizik akkor egy sima bőr kesztyű kell ,de én például akkor szoktam komolyabb fájdalmat érezni a kézfejemben ha huzamosabb ideig erősen kell szorítanom valamit (leginkább hátazáskor lehúzásnál). Erre a lehúzó heveder (gurtni) a megoldás mert azzal nem kell olyan erősen szorítani hogy ne essen ki a kézből.

Én pl nem is örülnék a sima kesztyünek mert kényességnek és gáznak tartom ha a tenyerünkön lévő bőrt védeni kell a súlyoktól, és sok férfi így gondolkodik ,de nem biztos hogy a barátod is. Sőt egyesek még a hevedert sem szívlelik mert "nem fog megerősödni a fogás" , de ha valakinek nem csak kényelmi okokból kell hanem mert csak ezzel tud normálisan eddzeni akkor az tutira nagyon örülni fog neki. Ha esetleg ki tudod puhatolni hogy hogyan is fáj a tenyere akkor könnyű lesz választani.

2011. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

én ilyet használok,nem egy nagy durranás de teszi a dolgát.

[link]

lényegében azért használom hogy ne csússzon a kezem a rúdon,védene a bőrkeményedés ellen is de a hát napom mellet nem tud.


ajánlom még ezt a gurtnit hozzá,szintén használom és nagyon jó

[link]


esetleg mehet ezek mellé még egy csukló szorító ha kell neki.


a 3at egyszerre persze nem lehet használni,de ő úgyis tudná hogy neki mikor mi kell.

amit az első írt az nem hülyeség csak gondoltam leírom már ezeket hátha segítek velük.

2011. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!