Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítőknek, aki komolyabb...

Balazs00xx kérdése:

A testépítőknek, aki komolyabban csinálja miért kockás a hasuk hol ott hordónak mondható a hasrész?

Figyelt kérdés

pl ;

Ronni


[link]


2011. aug. 18. 09:23
 1/6 dirtboy ***** válasza:

azért mert az sima embereknek a zsírszázalékuk takarja a kockákat de a testépítőknek verseny előtt már nincs annyi zsír rajtuk hogy takarja.A hasa azért áll ki mert rengeteget esznek és a gyomra kitágult jócskán.szóval bentről kifelé levezetem: nagy gyomor/hasizom /vékony bőr

átlagember:gyomor/hasizom/zsírréteg/általában vastag bőr

2011. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 oyeacch ***** válasza:
Először is leírhatnád a nevét normálisan, másrészt ez szar kép, ezen nincs annyira nagy hasa, kereshettél volna valami friss vendégpózolós képet, na azon az. Én a kitágult gyomorra tippelnék.
2011. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ronnie Coleman :) Csak gondoltam úgy is megértitek ..

mindegy, amúgy köszi a választ most már értem !

2011. aug. 18. 12:04
 4/6 °:Amigo:° ***** válasza:

A növekedési hormon közismert mellékhatása.

Nekem sem tetszik, de hát ez van... :-)

2011. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Azért nem normális mert a sok anyag össze dolgozik bennük és kis szar hasprésekkel ilyen valamira összegyurják olyan mintha bolerot csinálnál köze nincs az igazi izmos hasfalhoz

Üsd fel ha van egy kis időd Fegyenc ezdés az " Acél has " bejegyzét Paul wade-nek a legelején mikor még nem a gyakorlatot mondja ott leírja miért ilyen fura a hasuk .

2011. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 oyeacch ***** válasza:
a fegyencedzésnél jobbat szartam máma reggel.
2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!