Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó lenne edzéstervnek?

Ez jó lenne edzéstervnek?

Figyelt kérdés

1.nap Mell-tricepsz-has

2.nap Hát-bicepsz-alkar(néha)

3.nap Csuklyás izom-láb-has


mennyire lenne ez jó/rossz edzéstervnek? és mi a hiba ha rossz?


2011. okt. 1. 17:29
 1/4 dirtboy ***** válasza:
100%
nem látom hogy mikor edzed a vállad,hát edzés után nem fogod bírni normálisan lenyomni a bicepszet.
2011. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
alkarra k* fontos kezdőként edzened. hol a váll? mi az hogy külön csuklya? van 500 edzésterv az INTERNETEN minek okoskodsz
2011. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csuklya helyett komplett válledzést nyomj, de azt meg a lábbal, és hassal egy napra nem fogod tudni berakni.
2011. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mell-tricepszet alap nem rakom egy napra...

3 napra én így bontanám:

Mell-bic

Hát-tric

Váll-láb-alkar

Hasazást meg csinálnék minden edzésen,szerintem kell is.

Mondjuk nekem 4 napra van bontva,tehát picit más,meg 1 nap tudok szinte csak saját súlyozni,meg én csinálok A-B hetet,meg amúgy is tényleg rengeteg edzéstervet találsz neten,ami neked passzol,azt csináld,de ne magad kreálj,csak ha már benne vagy a témában pár éve,és ismered a korlátaidat/képességeidet,és tudod,mi jó neked;)

2011. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!