Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez így "edzéstervnek"?...

Jó ez így "edzéstervnek"? (lennt részl. )

Figyelt kérdés
Napi 5x10 fekvőtámasz. Mondjuk 1perces pihenővel. Este, csak este van időm. Hogyha ezt egy darabig csinálom, akkor valami látszódni fog majd? Mellizom, meg vállat szeretném kicsit izmosízani. Vagy mit ajánlotok arra?
2011. márc. 20. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit ajánlok: Étrend, edzésterv, és irány az edzőterem. Ezzel az 50 fekvővel annyira minimális lesz a változás, hogy még te is alig fogod érezni.
2011. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy azt kéne.
2011. márc. 20. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
annyi se, ezzel annyi, hogy kicsit felszökken a pulzusod és ennyi
2011. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
[link] <-- Itt találsz jó edzéseket minden izomcsoportra többet is, de irány a konditerem! (mozgássérült vagyok izomsorvadásom van, járni azért tudok, és én is "innét" edzettem. Látszik is a változás, de ami nálam fontosabb, hogy erősebb is vagyok :))
2011. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5*5 *5 fekvőtámasz még talán érne valamit, de még lehet az se...

5szűken, 5szélesen, 5 vállszélesen, 5 váltott fölfelé emelt lábbal, 5 váltott oldal emelt lábbal. Természetesen pihenő/térdelés nélkül. Aztán, ha kész ez a 25 db. akkor nem egyből összeesés, hanem még kitartod a fájdalmat legalább 10 mp-ig. Nagyon nagyon durva tud lenni, tehát kíváncsi lennék, hogy hogy is menne neked!:) Aztán lehet légiós fekvőtámaszokat is csinálni. Az úgy néz ki, hogy lenyomsz 1 fekvőt aztán előre tartott egyenes karral guggolsz egyet aztán vissza fekszel fekvőzni, de akkor már 2öt tolsz... Aztán felállsz guggolsz 2öt és vissza fekvő, de már akkor 3at.. Na ezt így csinálni addig amíg csak megy. Szerintem kezdésnél ha 7ig fel tudsz menni akkor elég komoly vagy már. A lényeg az , hogy nincs pihenő és a karod EGYFOLYTÁBAN magad előtt van. Mind fekvőtámasz, mind guggolás közben. És a folyamatosság persze. Na ha ebből csinálsz 5* annyit, amennyi megy akkor az sem lesz hatástalan.

Mind két gyakorlat között lehet hagyni jó pár perc pihenőt (2-3), mert elég fárasztóak.

2011. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!