Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nap melyik szakaszában...

A nap melyik szakaszában érdemes gyúrni?

Figyelt kérdés

Hétfő, szerda, pénteki kondira gondoltam, de hétfőn és szerdán edzésem is van, és akkor meg mindig fáradt leszek délutánra.


Reggel suli előtt érdemes lenne súlyzózni?

Vagy mit ajánlotok?


2011. szept. 26. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Átlagembernek szinte mindegy, én speciel este szeretek. A reggeli kondival sincs önmagában gond, csak kételkedem, hogy jól tudsz előtte kajálni reggel, és utána a suliban. De ha eleget alszol, és a kaját is be tudod osztani, akkor elvileg nincs vele baj.
2011. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csá,


Ha súlyzos edzés van, az a lényeg, hogy előtte elég tápanyag legyen a szervezetedben, amit az edzés során feltudsz használni. Ezt megoldhatod kiadós reggelivel ( pl. zabhelyes és túró ) vagy egy jó adag ebéddel és mehetsz is gyúrni...egy órára rá kb., mert azért mégse kéne kihányni az egészet.


Ha hétfő és szerdán más edzésed is van, menj inkább kedd csüt és péntek kondiba ennyire egyszerű, és akkor még fáradt se leszel du-ra ( ha du. akarsz menni).


Ha reggel mész, akkor kajálj be rendesen és ha már nem érzed, hogy kidobnád a taccsot egy komoly edzéstől indulj le a kondiba.


Ennyi.

2011. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fromjezus ***** válasza:
Esti időpontot szokták javasolni mert akkor csökkenő tesztó-termelést megemeli kicsit! De ha fáradt vagy akkor inkább reggel edzenék, én is akkor edzem máshogy nem fér bele az időmbe!
2011. szept. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!