Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Proteint a nap melyik...

Power Proteint a nap melyik szakaszában érdemes szedni? (késő délután gyúrok)

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hülye kérdés. amikor az étrendedben nincs fehérje akkor, a turmix csak edzés után jobb, mint a szilárd kaja
2010. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez pont reggelre meg estére van mert kevert protein.Edzés utánra meg csak tejsavó jó
2010. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
edzés után menyen whey pro az tejsavó koncentrátum a legjob lenne egy anabolic whey de az isobest is faxa:D
2010. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah reggel és lefekvés előt vagy amenyi fehérjét beviszel egy nap egyépként ez nem a power trackos szemét?
2010. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja télleg ez a kevert :D Hát akkor az 1. választ ne vegyétek figyelembe, nem néztem utána, hogy melyik termékükről van szó...
2010. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:

azért az nem igaz, hogy csak a tejsavó a jó edzés utánra, ez is emberfüggő, sőt vércsoport függő. Sokan a szóját jobban hasznosítják és emésztik mint a savót. Legjobb barátaim egyike még sosem használt sima tejsavót, hanem mindig a protein powert ette(nem ezt, hanem a power trackost) és nagyon sok gyúros megírigyelheti, még énis irigylem a bicepsze 55 cm. Ki kell próbálni az ember mitől fejlődik jobban, én pl gyakran tolok (ha van lové) Peakes anabolic proteint, és igencsak fejlődöm tőle, pedig ez is szója-tejsavó keverék! És az ország egyik legelismertebb, sőt már külföldön is neves profi testépítője (személyes jóbarát, és tanácsadó) Kormány Misi világéletében szóját evett edzés után. Még amikor a scitec tejsavóit reklámozta akkor is.:D

Ugyhogy az én véleményem a kérdezőnek: EDZÉS UTÁN!!!

2010. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor írom úgy hogy szerintem a tejsavó a legjobb edzés utánra.Kevertet biztos nem akkor enném
2010. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:
általában én is tejsavót eszem, mert az anbolic drága.
2010. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!