Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelők, izomtömeget...

A tömegnövelők, izomtömeget növelnek?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy ha valaki edzz iszik tömegnövelőt, edzzés előtt és után,..az hízik is tőle vagy csak az izomtömege nő?
2009. ápr. 23. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
ezek nem instant izmok...sima kaja...csak gyorsbban megtudod emészteni, így gyorsabban jut a szervezeted tápanyaghoz, izmot növelni nem ettől fogsz hanem a normális étrendtől, ezzel csak kiegészíted a megfelelő étrendet...
2009. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
nem szabad edzés előtt inni csak utána.
2009. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
rámillik a leírás, és én növök tőle, bár nem igazán a tömegnövelőtől, hanem a rendes kajától! Ez csak egy edzés utáni megoldás, hogy gyorsan visszatöltsd az izmokat és ne induljon be katabolizmus amíg hazaérsz és szépen edzés után max 1 órán belül betolod a rendes kajádat
2009. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
igen b*zdmeg megiszod és az a fehér por odakúszik az izomkba és ott lerakodik. Arra még nem gondoltál,h megnézed,h mi van benne?? És ha megnézed elgondolkodj,h mégis mi az? fehérje, szénhidrát, .... amit eszel otthon a tányérról amit anyád elédrak abban mi van? fehérje, szénhidrát stb... akkor az is izomtömegnövelő?
2009. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
TALÁN AZÉRT KÉRDEZTEM MEG TE K*URVA OKOS GYEREK BAZ*DMEG MERT NEM ÉRTEK HOZZÁ HOGY MI MIRE JO!AMUGYMEG SZIJJÁL HANYADT
2009. ápr. 24. 19:28
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

enyhén fogyatékos a barátunk :D

megbuktál ovodában bioszból?

ha ezeket nemtudod, akkor ne is edz :)

2009. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

"enyhén fogyatékos a barátunk :D

megbuktál ovodában bioszból?

ha ezeket nemtudod, akkor ne is edz :)"


Ezek tényleg alap dolgok.

2009. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
így a kérdése meg a komment stílusa alapján lehet vagy 13 évesen a kérdező, úgyhogy szerintem hanyagoljátok :) Megmondjuk neki aztán meg ő akad ki. nagy "azistenállatkertje"
2009. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jaja 9 és fél éves vagyok szopjatok le mind ge.ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2009. ápr. 26. 11:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Biztosan nagyon okos emberek lehettek az 50%-tól 70ig terjedő "válasz hasznosságaitokból" volt egy kérdésem, egyikőtök se válaszolt normálisan. lehet ezért haversrácok
2009. ápr. 26. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!