Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a bal kezemmel...

Mi lehet a gond a bal kezemmel/kézfejemmel?

Figyelt kérdés

Észre vettem magamon már elég régóta, hogy a bal kezemmel valami nincs rendben. Szoktam kondizgatni is, a jobb kezem teljesen szuper jó erőben van míg a bal csuklómmal egyszerűen egy fél literes üdítőt nem birok normálisan megforgatni. Mozdítani akarom a tárgyat a kezemben és akaratom ellenére nem megy mintha valami ideg nem volna a helyén. Ha súlyzókat emelek a bal kezem felső részével megy csak mert alig bírom elmarkolni és tartani hiszen nem bírom még a legkönnyebb tárgyat se mozgatni vele, és a múltkor fekve nyomás közben azért esett rám a súlyzó mert egyszerűen kifordult a csuklóm, pedig bírtam volna tartani. Mintha csontritkulás lenne a bal kezemben. Nincs benne erő alig bírom mozgatni és markolászni sem bírok vele gyorsan és ökölbe szorítani SEM birom tiszta erővel. Még az egyenesbe tartása is komoly feladat mert szinte lekonyul mint egy műkéz. Nem fáj csak egyszerűen nem "engedelmeskedik" mintha műkéz volna. (megfordulta fejemben az is hogy azzal a problémámmal függ össze hogy zsibbadást érzek a testem minden pontján ami "vándorol" olyan mintha el lenne érzéstelenítve olyankor az a bizonyos testrész ahol épp van az a zsibbadás (legtöbbször lábfejemben) és most talán a kezemnél tart.

Nem tudom mi lehet ez , de borzasztóan el vagyok keseredve hogy ilyen problémám van . És nem birok fiatalon a bal karom miatt eedzeni, mint egy normális korombeli. Tehát a gond nem a súlyzó emelgetése hanem egyszerűen az öklömbe szórítása illetve megtartása. Mégegyszer mondom a jobb kezem izmosabb is és nagyon jó erőben van. Nagyon bánt a dolog.

Gondolataitokat várom 18/F


2011. szept. 14. 18:53
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%
nézesd meg orvossal,és addig még nem látta ne edz mert még kinyírod magad ha magadra ejted a súlyt.
2011. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
menj dokihoz, és készülj fel, hogy ide-oda küldözgetnek, mert ezt nagyon nehéz kiszűrni, hogy pontosan mi okozza.
2011. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ki derült mi volt a gond?
2017. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!