Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Menzásként semmi esélyem egy...

Menzásként semmi esélyem egy megfelelő étrend szerint kajálni?

Figyelt kérdés

Járok egy ideje konditerembe, az alakom is viszonylag szerencsés, gyors az anyagcserém, elég szálkás vagyok. Viszont amióta gyúrok, plusz még ebben az évben menzás vagyok, így sajnos nem én szabom meg, hogy mit egyek. Viszont szerintem ez a probléma, hogy nem érek el olyan eredményt, amit szeretnék. Jövőre már meg fogom tudni oldali a kajálást, mert egyetemista leszek. De így nem igazán.


Megérné csinálni étrendet, vagy ezt az évet húzzam még így ki?


2011. szept. 14. 16:25
 1/7 bix ***** válasza:
a menza az 1 darab étkezés. ezen kívül ha tényleg komolyan gondolod az edzést még kéne legyen 4-5 szilárd és egy folyékony étkezésed is. azokat te befolyásolod.
2011. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha koleszos akkor 2-3 étkezése is ki van lőve.
2011. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bix ***** válasza:
azért feljavítható a kaja egy kis túróval, vagy rizspufival, egy jó turmixal, stb. csak akarni kell:)
2011. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Tömegelés alatt simán oké, veszel mellé egy pufirizst, meg mellé lenyomsz egy Power Proteint, és máris tűrhető.
2011. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmit sem értek az étrendkészítéshez, pár tipp jó lenne. Izomzatot is szeretnék növelni, de azért szálkás is szeretnék maradni, tehát a célom nem az, hogy hegyomlás legyek, akinek nem válnak el az izmai, hanem csak egy tömb. Tehát kiegyensúlyozottan menjen az egész, ne zsírosodjak el annyira.
2011. szept. 14. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:

hát hogy nem értesz hozzá az látszik, de ezzel nem vagy egyedül. a kérdés, hogy érdekel-e igazából, vagy csak úgy jó lenne ha leírnának valami érdekes dolgot, oszt kész.


ha érdekel, akkor [link] itt kezdődik a mese.

érdekesebbet most nem írok, gondoltam valami késelős téma vagy videó.. de reggel van, lusta vagyok.

2011. szept. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elolvastad a builder alapokat?
2011. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!