Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne belőlem szálkás...

Hogy lehetne belőlem szálkás de izmos hasú ember?

Figyelt kérdés

Csak annyit akarok kérdezni ,hogy hogyan csinálhatnék magamnak vékony de izmos hasat? van rajtam egy kis súlyfelesleg és ettől szeretnék megszabadulni úgy ,hogy vékony legyen a testem de izmos...

hogy kezdjek hozzá? jah és még annyit ,hogy hogyan lehet tiszta ér a kezem ?:D szerintem az nagyon menő


2011. szept. 12. 16:17
1 2
 11/19 cynic ***** válasza:

gyerekek, ez az arc nem testépítői szinten izmos fizikumban gondolkodik... ha tényleg csak a kockás has a célod, ahhoz nem kell 3 év.


felszedsz némi tömeget (feltéve hogy nem vagy nagyon dagadt), aztán leszálkásítasz. a karod eres, a hasad meg kockás lesz. ennyi.


reméljük addigra a hozzáállásod is változik egy cseppet.

2012. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólónak igaza van. nem testépítő akarok lenni csupán izmos hasat szeretnék
2012. jan. 13. 06:32
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja hogy , nem testépítő akarsz lenni akkor nem 3 év ugyanis tudni kell ha nem testépítőként akarsz izmos hasfalat hanem focista ként akkor negyed annyi idő és nem is kell hozzá tenni semmit csak úgy lesz ...

Csak annak lesz rövid időn belül kockás hasa akinek alapból megközelitőleg az van , mert annak nem kell bele plusszolni egyéb étrend váltásokkal . Egyik haverom volt ilyen hogy sovány , és tolt elég sok szénhidrátot meg edzett ,de ez is olyan hogy ő nagyon nehezen hízik én ha ugyan ezt elkezdeném nem sülne el jól szóval relativ mit kell tenni érte ,de általába sokat ez eléggé optimális helyzet volt hogy kb 8 hónap alatt eléggé kockás volt .

2012. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

akkor kb fél egy év alatt meglehet?

és tényleg ha 2 kocka:fél év

4 kocka:1 év

6kocka: 1,5 év

és 8 kocka: 2 év?

2012. febr. 3. 20:26
 15/19 anonim ***** válasza:
És 10 kocka 4 év
2012. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, 26 kocka pedig 37.2 év, de ott néhányat már át kell helyezni a gyomorba.
2012. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 *Glissade* ***** válasza:

:DDDDDDD

:DDDD

2012. febr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
És 1000 év alatt négyzetrácsos füzet is lehet belőled.
2012. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
fúú de jókat szakadtam az utolsó pár hozzászóláson xd
2016. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!