Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gyakorlat adja a...

Melyik gyakorlat adja a legtöbb tömeget a tricepsznek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 13:34
 1/9 dirtboy ***** válasza:
homlokra engedés,szűkennyomás,tolóckodás,letolás
2011. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szűknyomás és tolockoás közt melyik a jobb??
2011. szept. 9. 14:01
 3/9 dirtboy ***** válasza:

egyformának mondanám,nem tudom megítélni hogy melyik a jobb.

csináld úgy hogy egyik héten szúknyomás a másikon szűktolóckodás és kész meg van oldva a problem.

2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 General ***** válasza:
Válassz egy olyan gyakorlatot, ami inkább a külső és egyet, ami a belsőt edzi. A középsőt mindegyik edzi. A múltkor úgy hallottam, hogy a köteles lehúzás az egyik legjobb gyakorlat trickóra.
2011. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köteles lehúzás,csigás letolás,szűk nyomás,tolóDZkodás...Én ezeket szoktam általában.
2011. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én csak tolódzkodást csinálok tricepszre. gondolj bele akkor a saját súlyodat mozgatod meg (én speciel 90 kilót) mikor tudnék csinálni akár 90 kilóval koponyatörést vagy csigás lehúzásokat?
2011. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
@debüdösvagy: gondolj bele hogy a tolódzkodásba besegít a mellizmod is. abba is gondolj bele hogy csigás letolást simán csinálom 80 kilóval. És sokkal sokkal nehezebb mint a tolódzkodás. :)
2011. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet de még akkor is tudsz magadra súlyokat pakolni és nyers erőt is ad hozzá a letolás meg csak izolóció. persze jó gyakorlat az is csak én jobban preferálom a tolódzkodást ;D
2011. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tömeget a kaja és a pihenés adja!!
2011. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!