Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők hány nőtök volt...

Testépítők hány nőtök volt eddig? Könnyebb izmosan a csajozás?

Figyelt kérdés
látom hogy többen megnéznek mióta gyúrok.titeket is? jó érzés, egóm is nőtt :DD tapadnak a ribik, de már 1 ideje normális csajt keresek.Nektek könnyebb így csajozni vagy épp hogy az izom miatt elő ítéletesebbek veletek?
2011. szept. 8. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amigo: különböznek belsőre, valóban. de ha életem pasija lenne belsőre, akkor se kéne.. mivel ide írnak testépítők is, nem akartam keményebben fogalmazni, de általános megállapítás volt múltkoriban: undorító.

azonkívül sportoló/versenyző létemre nem tartom sportnak..csak szimplán károsnak.

2011. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 cynic ***** válasza:
100%
és mit sportolsz, utolsó? ugrókötelezel?
2011. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Az, hogy Te mit tartasz károsnak, az a Te dolgod. Ez szimplán tudatlanság.

Remélem, ha nagyobb leszel, megjön az eszed és belátod, hogy butaságot írtál :-))


Addig Te lemaradsz egy-két jó dologról az életedben, de én nem :-D

Én nyertem! :-)))

Csók !

2011. szept. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vadmeggy ***** válasza:

A testépítőkkel kapcsolatos sztereotípiáknak azért van némi alapjuk, ha nem is sok.


Sajnos az utóbbi időben egyre több az önimádó barom, aki csak azért gyúr, hogy jobban tetsszen magának a tükörben. Az egyik lakótelepi konditerembe, ahova jártam rengeteg ilyen bohóc volt. Volt aki úgy nézett ki mint egy teleszart búvárruha mégis ott feszített mindig a tükör előtt.


Van persze normális testépítő is, nem is kevés, de a nagyképű flegma hülyegyereknek sajnos nagyobb az aránya, mint a legtöbb sportnál.

2011. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

határozottan könnyebb.kövér voltam pár éve,de lefogytam,és feljött egy kis izom is.ha végig megyek az utcán látom,hogy megnéznek,úgy mint férfit,nem pedig csak egy aranyos dagi fickót látnak.persze ahogy írták mások is,a belső is fontos,és egyik sem fontosabb,vagy nem fontosabb a másiknál,mert a külső figyelemfelkeltő,a belső meg megtart.előítéletet nem tapasztaltam.ha előítéletesek,az az ő bajuk,intelligensebb csajok úgyis észreveszik,a fickó jelleme alapján,hogy igaz-e rá a "bunkó gyúrós" jelző vagy nem.

.

2011. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!