Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők hány nőtök volt...

Testépítők hány nőtök volt eddig? Könnyebb izmosan a csajozás?

Figyelt kérdés
látom hogy többen megnéznek mióta gyúrok.titeket is? jó érzés, egóm is nőtt :DD tapadnak a ribik, de már 1 ideje normális csajt keresek.Nektek könnyebb így csajozni vagy épp hogy az izom miatt elő ítéletesebbek veletek?
2011. szept. 8. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A normális csajok általában nem tekintenek előítélettel az izmosabb pasikra (persze egy bizonyos határon belül). Sőt, inkább felkelti az érdeklődésüket egy izmos test, mint egy úszógumi :P

De azután, hogy felkeltetted a figyelmét, már úgyis a belső értékek számítanak a legtöbb lánynak :)

2011. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 TOMAtm ***** válasza:
96%

Az a tapasztalatom h az átlag alatti inteligenciával megáldott nőszemélyeknek nagyon bejön az izmos pasi dolog.minnél sötétebb(agyilag) annál könnyebb felszedni jó testel.cigány csajokra fokozottan igaz,azok megvesznek az izmos pasikért(gondolom bennük több az állati ösztön).

értelmesebb csajoknál nem nagyon számít h milyen a tested,ők nem azt nézik hanem h milyen vagy igazából(a még értelmesebbek meg azt h milyen ruhában vagy,milyen kocsival jöttél,mennyi pénzed lehet).

2011. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 cynic ***** válasza:
63%

"a még értelmesebbek meg azt h milyen ruhában vagy,milyen kocsival jöttél,mennyi pénzed lehet"


:DDDDDD ott a pont! :d

2011. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

"értelmesebb csajoknál nem nagyon számít h milyen a tested,ők nem azt nézik hanem h milyen vagy igazából"


Reméljük ez fordítva is igaz. :P (gyengébbek kedvéért a pasik is így néznek a nőkre, mert ha nekünk legyen mindegy, akkor a pasiknak miért ne?)

2011. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

A normálisabb pasik körében fordítva is igaz :) Akármennyire is hangoztatják egyesek, nálam sem fontos a külső... már legalábbis a végletek között :P Szóval azért ne törjön el a dereka, ha átkarolom, de át is tudjam karolni :D

A jelleme, a viselkedése, érdeklődési köre már jóval fontosabb... de persze főleg az, hogy mindketten tudjuk egymást szeretni, minden más csak mellékes ehhez képest :)

21/f

2011. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Volt egy pár.

De az alkeszkedő korszakomban,összezuhanva ugyanannyi volt-vagy több-mint csúcsformában,uh a kinézetnek nem sok köze volt hozzá.

A hízelgés,dicséretek a kinézetem illetően meg jólesik,de kb 1perc után el is felejtem,uh annyira nem izgat ki mit mond erről.

2011. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok testépítő és túl izmos sem, de sikerült felpakolni jópár kilót az edzéssel. kezdetben azt gondoltam, hogy sokkal egyszerűbb lesz a csajozás, de valójában semmi sem változott. tény, hogy jobban tetszem a lányoknak -legalábbis úgy vettem észre- de az értelmesebb lányok nem vágódnak hasra az izmos srácok előtt, mert nekik nem az a legfontosabb. szerintem leginkább neked jó ha izmos vagy, mert nagyobb az önbizalmad így könnyebben megy a dolog. nyilván a sportos külső azért plusz pont. ennyi...
2011. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
lány szemével: a SPORTOS az megfog. már a feltételezhető életmódja, szemléletmódja miatt is. persze onnantól hogy megnéztem, már az számít, amilyen belsőre. a testépítőtől az isten mentsen..
2011. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

utolsó:

"már az számít, amilyen belsőre. a testépítőtől az isten mentsen"


Miért a testépítő milyen belsőre?

Mind egyforma ?

Ő nem különböző emberek? Nem értem a logikádat.

2011. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 General ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart. Jobban tetszenek a lányoknak a sportos "pasik", de ha valaki gyökér, akkor egy normális csajnál ugyanúgy nincs esélye.
2011. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!