Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől hízhatnék gyorsan?

Mitől hízhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen ételektől hízhatnék gyorsan?Elkezdtem kondizni és a magasságomhoz elég kevés a súlyom.7 évig súlyemelő voltam és a testsúlyommal mindig is küszködtem.A súlyemelést abbahagytam és úgy döntöttem elkezdek gyúrni, de nem tudom hogyan hízhatnék pár kilót rövid idő alatt.Táplálékkiegészítőkre jelenleg nincs pénzem.Remélem van ötletetek.Amúgy 170 magas vagyok és olyan 60 kiló
2011. szept. 8. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az edzés mellé( javaslom kezdésnek a heti 3 alkalom teljes testes) rendszeres napi legalább 5-6 táplálkozás; Számold ki hogy mennyi kalóriára van szükséged és egyél meg minden nap kb 800kcal többet! Súly és erőnövekedés csak kalóriatöbblettel érhető el, vagyis ha több táplálékot viszel be mint az energiaszükségleted. Kerüld a szar kajákat egyél rendesen( szénhidrát: rizs, tésztafélék, zabpehely) fehérje: csirkemell, hal, túró,) eddzél keményen, így a többletkaja amit beviszel, a sérült izomsejtjeidet fogja táplálni, így nő :). Tömegnövelés alatt kerüld a magas intenzitású sporttevékenységeket, heti pár alkalom fél órás kardio bőven elengendő, (több kardiora szálkásítás alatt van szükség) Ezen az oldalon mindent megtalálsz, táplálkozás edzéstervek, gyakorlatok, stb.. www. body-builder.hu sok sikert!
2011. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ később vedd figyelembe ahogy nő a súlyod, + ahogy emeled a súlyokat nő az energiaszükségleted! Ha úgy érzed hogy nem elég jó a fejlődés a megoldás a szénhidrát mennyiségének a növelése. De ésszel csináld, figyelj oda, velem már előfordult, hogy túlságosan megemeltem és a keleténél jobban zsírosodtam tőle. El is basztam vele jó sok időt, hogy egy előre be nem tervezett diétával visszavegyek a zsírból.
2011. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsod, köszönöm szépen:)
2011. szept. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!