Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék gyorsan?

Hogyan hízhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés
185 cm vagyok és 65 kg. Elég vékony, de egy hónapja kb 60 kiló voltam. Sokat eszek, mindig étkezéskor a maxot ami csak belém fér, ezenkívül este is ettem lefekvés előtt. Ja és nem zsírban mindez hanem izomban mert mellette rendszeresen sportolok, atletizálok, minden nap futok. Szerintetek ez elég, vagy kéne még valamit beiktatni ha gyorsan szeretnék hízni? 18f vagyok.
2010. nov. 2. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden lefekvés előtt egyél sok csokit, az biztos hatni fog :)
2010. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél zsíros kenyeret szalonnával és töpörtyűvel, főleg alvás előtt :D
2010. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat teso neked meg kene ennyi egy nap kb 2 kilo csirkemellett hogy hizzal.. ha atletizalsz, akkor hiaba tomod magad tele szemettel, az abbol levo energiat a szervezeted elegetni a benne levo szemetet pedig felhalmozza es szepen elkezd meggyilkolni pl koleszterin (mondjuk meg fiatal vagy szal nem kell felj a szivrohamtol de jobb a jo szokasokat koran kialakitani). Ha hizni akarsz sulyzos edzes sok sok sok sok feherje (csirkemell es barnarizs amig a fuleden ki nem jon), kicsivel talan kevesebb futas, talan erdemes taplalekkiegeszitokon elgondolkodni...
2010. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!