Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék gyorsan és...

Hogyan hízhatnék gyorsan és könnyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék hízni, ezért kérem a segítségeteket! Első kérdésem: mikor hízhatok könnyebben? Ha össze-vissza eszem, vagy ha mindig adott időkben? Illetve - tekintettel arra, hogy nem lehet mindig chipset és egyéb nyalánkságokat enni kaja után - miket javasoltok, ami olcsó, és nasinak megfelel??? És amikor ideges vagyok, nem tudok enni... ezt hogyan lehetne legyőzni?

Továbbá mit gondoltok a Peritolról? Mennyire jó étvágynövelő?


2011. márc. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Erről a témáról már hatezer topic van,de akkor nézzük még egyszer...


Naponta nagyjából ugyanakkor kell enni. Így kialakul egy ritmus az étkezésben. Fontos,hogy a csoki,sütik meg ilyenek,bár nem tiltólistásak, nem fognak szép eredményt hozni, zsírpárnácska lesz belőlük és nem izom. Gondolom nem zsírt akarsz.

Fehérjét kell enni, dúsítani az étrended fehérjékkel,mint pl majonéz,sajt, tejföl... sok csirkehús, sok zöldség,gyümölcs,és mindenek előtt mozgás! Ha naponta mondjuk sétálsz fél órát,már jó (nem írtad,hány kiló vagy, azt sem,hogy csak úgy hízni akarsz-e,vagy mondjuk betegség után kell kicsit magadra szedni,mert akkor előbb inkább hízz egy kicsit,és utána kezdj mozogni,formálódni).

A kóla meg ilyen szennyek is mehetnek, de mértékkel...az a szerencse ebben,hogy nem kell magadtól megvonni semmit,de ebben is kell mértéket tartani.

Én pl.amikor hízókúrán voltam, Béres-cseppet szedtem,javult az étvágyam. Sok tojást ettem, sokkal több tejterméket,mint előtte,banánt, győri édes zabfalatokat,túró rudit, joghurtot... ettem édességet is,de csak mértékkel.

2011. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem a zsír sem aggasztana... 23/l vagyok, 169 cm, 54 kg (vagy még annyi sem). Akkor tudok leginkább hízni, ha sok gyorskaját ehetek, de ugye az drága... Volt egy idő, mikor sikerült többet enni, akkor 60ig felhíztam, repestem az örömtől, aztán egy (lelki)baj után 1 hét alatt leadtam 6 kg-ot! :( Annyira gyűlölöm, hogy az idegesség miatt könnyen fogyok! :( Inkább lennék 65kg is, csak ne ilyen gebe! Lassan ott tartok, hogy irigylem a kövér (minimum 70kg-os) unokatestvéremet!!!
2011. márc. 16. 22:28
 3/9 Biotéka ***** válasza:
ha össze vissza eszel akkor nemfogsz hízni.. rendszeresség kell. és szedj b vitamin komplexet az angyon jó étvágynövelő 1- másfél hét után éreztem a hatását.. csak ajánlani tudom :)
2011. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
lefekvés előtt egyél meg fél órával egyél sok csokoládét, mert az egy az egyben rárakódik az éjszakai emésztési folyamat során. de ha nincs csoki, akkor valami nehezebbet, pl. sült krumplit - olyat, ami zsírban van kisütve vagy olajban.
2011. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez mind szép és jó... de mi van azzal, hogy amikor ideges/feszült vagyok, képtelen vagyok enni... Ez nálam az igazi ördögi kör! :( Olyankor szó szerinti értelmet vesz az "emésztem magam" kifejezés...
2011. márc. 17. 00:27
 6/9 Roger Smith ***** válasza:

Egyél sok zsírosat mégtöbb szénhidráttal!

zsíros kenyér cukorral :)

2011. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
Szerintem menj pszichologushoz, tanacsot kerni hogy milyen modszereket ajanlata a stresszhelyzet kezelesere. Mert ha nallad a stressz ennyire meghatarozo jellegu az eletedben, akkor ott komoly lelki problemak is lehetnenek. Remelem nem haragszol meg.
2011. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 70 KILÓ AZ HOL KÖVÉR?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként a pszichológus tényleg segítene. A hízás meg csak akkor jön,ha helyre rakod magad lelkileg is, mert amíg magad emészted,bizony nem fog változni.

2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
MINIMUM
2011. márc. 21. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!