Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futäs az milyen izmokat...

A futäs az milyen izmokat mozgat meg inkäbb?

Figyelt kérdés
szeretnék elkezdeni futni,narancsbör ellen,illetve kemnyitenék feneken,läbon,hasbol egy kicsit leadnék(szülés utän maradt egy kicsit).kisfiam ota visszafogytam mär,vékony vagyok,fogyni nem szeretnék,csak erösiteni,izmositani,leadni a narancsbört!erre jo a futäs??
2009. ápr. 20. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

A futás nagyon hatékonyan leviszi a zsírt, de nem mindegy, hogy mennyit futunk, és hogyan,hol.

Tapasztalatból nem ajánlom a városi futást, inkább erdőben, vagy parkban.

A fenékről, comról, belsőcombról lehet vele fogyni a leghatékonyabban.

Erősen izmos lesz a vádli is.Viszont fogyaszt.

Szóval ha nem akarsz fogyni egyáltalán, csak alakot formálni, akkor az aerobikot ajánlom személyi edzővel akár.

2009. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

"A fenékről, comról, belsőcombról lehet vele fogyni a leghatékonyabban. "


Hányszor lett elmondva hogy helyi zsírégetés nincs?

Idi0ta! (Ezt azért kapod mert butaságot írtál...)

2009. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj én tapasztalatból beszélek.

Én onnan fogytam egy csomót.

Szóval lehet hogy te jobban tudod de akkor az életben nem futottál, és nem jártál atlétika edzésekre profik közé.

2009. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg nincs helyi zsírégetés! Én meg atlétikáztam is úgyhogy ezzel az atlétika dumával ne gyere. Válogatott atlétát is ismerek:D Mert teljesen mind1,h atlétikán futsz vagy kosár edzésen attól függetlenül sem onnan ég a zsír ami mozog. Az,h neked onnan ment le az egy dolog egyéni adottság. A futás a kardiovaszkuláris rendszer erősítésére jó. Nem alakoformálásra. Futni azért szoktak,h a keringési rendszert fejlesszék. Ennek a mozgás következtében kalóriafelhasználás megy végbe ami súlyveszteséggel jár. De a futás maga nem a testformálást célozza meg csak mint "mellékhatás" jelentkezzik. És a futásnak nincs közvetlen zsírégető hatása!
2009. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Na az utolsó válaszadó sem írta helyesen: a futásnak nincs közvetlen zsírégető hatása???? Ez a legzsírégetőbb sport! Egy óra futással akár 600-700 kcal-t lehet elégetni!
2009. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy a futás intezitásától függ a kcal felhasználás, az alapanyagcserétől, az adott egyén súlyátol, az adott egyén napi aktivitásától. Úgyhogy nem igazán lehet így megállapítani,h 600-700kcal. És az a 600-700kcal az szerinted zsírből származik? Tudod te,h mi az a glikogén? Vagy az,h mi az az ATP szintézis. anaerob laktacid folyamatok? Dezaminálás?
2009. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
és lefőképpen tudtad,h a zsírsejtek oxidálása keton testeket szabadít fel a testedben?
2009. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
most itt válaszokat adunk, vagy a szótári tudásainkat fitogtatjuk??:D
2009. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
ezek mind a sporthoz tartoznak és más szóval nem lehet leírni őket. szóval nemtudom tajparasztmagyarra át tenni,h értse a sok hozzáértő akik annyira nagyon értenek a sporthoz szinte versenyszinten közben meg úgy néznek ki mint az átlag fostalicskák. mer a kiskegyedben írták,h 1 óra futás 600-700kcal éget. mintha ezt így meglehetne mondani és számítana akarámit is.
2009. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a välaszokat..!"mert ugy néznek ki mint az ätlag fostalicskäk.."hät azért mert lehet neked kisportolt alakod van,attol még elég illetlen igy nyilatkozni mäsokrol.de kakor énis leirom neked magamrol,hogy tudd azéRt mert nem futottam,és azt sem tudom mi fän terem,én is jol nézek ki.akärcsak te..modell voltam 5-6 évig,különbözö magazinoknak külföldön stb.csak szültem,és az alakomat mär visszanyertem,csak kicsit narancsbörös vagyok,és izmositanék magamon.amugy meg nem tudom mi a bajod azzal ha valaki duci vagy kövér,hiszen elég durvän nyilatkoztäl az ilyen emberekröl.nem illik..

amugy meg igaza van a többi völaszadonak,nem szakszavakra voltam kiväncsi.hanem hogy narancsbör ellen mennyire hatékony,illetve fogyni nem szeretnék,hanem izmositani,feszesiteni.mindenesetre köszönöm neked is a välaszod..

2009. ápr. 22. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!