Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire kell figyelnem, ha...

Mire kell figyelnem, ha edzőcipőt akarok venni?

Figyelt kérdés
Elsősorban futásra lenne,nincsenek bajok a térdemmel,de épp azt szeretném elkerülni,hogy legyenek.
2009. ápr. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Manapság már a sportboltokban a cipők mellé ki van írva, hogy futócipő, teremcipő, utcai, stb... Ha nincs, akkor kérdezni kell az eladót. Tehát ha futócipőt választasz, akkor elméletileg olyat kapsz, ami valóban futáshoz alkalmas.
2009. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És minden futócipő jó?
2009. ápr. 19. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem mind jó. Én sosem vettem futócipőt, mert nem futok, de 1 hónapja teremcipőt vásároltam, mert az kellett, de nem jó. Sajnos 15 ezer Ft-ért vettem egy műbőr Nike cipőt, amibe belerohad a lábam az egy órás edzés alatt, és a sarok rész is magas, veszélyes a bokámra. Gondolom futásnál más dolgokra kell figyelni, de műbőr cipőt ne válassz!
2009. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!