Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelni szeretnék, de?

Tömegnövelni szeretnék, de?

Figyelt kérdés
Stressz miatt nincs túl nagy étvágyam, nagyon keveset bírok csak enni mostanában, mivel tudnám ezt megoldani ? Leginkább vitaminokra, zöldségekre vagy praktikákra vagyok kíváncsi. (B, C vitamint szedegetem de eddig nem érzek változást, azt hiszem a b vitamin étvágygerjesztő hatású pedig.)
2011. aug. 29. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Akaraterő?
2011. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 escrogar ***** válasza:
44%
A legjobb házipraktika ilyen esetre az evés. Hidd el, tízből tízszer működik.
2011. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 oyeacch ***** válasza:
44%
Ne rinyálj, hanem egyél. Etiópiában éheznek, te meg azért rinyálsz, mert azt a sok kaját nem tudod megenni. Erre gondolj b*zmeg.
2011. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az akaraterő nem segít abban, hogy ne hányjam ki. Hozzáértő válaszokat kérek, nem mezei 'gyúrósokét'.
2011. aug. 29. 17:02
 5/12 oyeacch ***** válasza:

Nagy dózisú multivitamin /multi pro/, multi enzyme és sör.


Üdv: Gyúróskoxos imibá.

2011. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ilyen választ akartam, sörre nem is gondoltam pedig tele van antioxidánssal is, köszi.
2011. aug. 29. 17:37
 7/12 oyeacch ***** válasza:
Meg a B vitamin tartalma. Ha nem akarsz sört, akkor mehet B komplex kapszulában is.
2011. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt szedem kb 4 napja de még nem igazán jött be, napi ajánlott 3szorosát szedem (mivel B vitamin vízben oldódik, tehát attól elvileg nem lehet bajom ha iszok rá eleget, ugye ?), szerintem a sör jó lesz, most lement belőle 2 üveg.
2011. aug. 29. 17:56
 9/12 oyeacch ***** válasza:
nem lesz. Csak most bunny vitázott valakivel a b-vitaminról, ha érdekes olvass vissza edzőválaszolban, a lényege az volt, hogy emelt B bevitel mellett emelt antioxidáns bevitel is kell/C vitamin, például./
2011. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

"Sajnos az akaraterő nem segít abban, hogy ne hányjam ki. Hozzáértő válaszokat kérek, nem mezei 'gyúrósokét'."


A mezei gyúrús mégis tud enni te nyomorék, akkor kiben van a hiba? Fogd be a pofád, nyeld vissza a hányásod és egyél tovább, csak ne rinyálj.

2011. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!