Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem ízlik a sciteces epres...

Nem ízlik a sciteces epres fehérje, valahogy el lehet nyomni az ízét?

Figyelt kérdés

Az illata az elég jó olyan mint az epres milka csokié de az íze már kevésbé jó. Mikor megiszom akkor mindig elkap a hányinger és fáj a hasam. Valahogy nem lehet elnyomni az ízét? 3dl-be szoktam feloldani és langyos vízbe haverom azt mondta abba oldjuk. Vagy lehet hidegbe is?Szerintem hidegbe jobban esne. Vagy hidegbe nem oldódna fel rendesen?1.5 vagy 2 olyan kanállal ami hozzá van szoktam beletenni.

15f/52kg


2011. aug. 27. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Epres Full force MPM nagyon finom!
2011. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 oyeacch ***** válasza:
nem hiszem el. Főleg, hogy az állaga olyan mint a sűrű fosé. Legszivesebben azzal itatnám meg aki legyártotta. K*rva anyjukat, b*sszanak kecskét.
2011. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Pudingos,de legalább nem csomós!Szerintem eltalálták és ha igaz akkor 87%-os.Az meg mindegy,hogy ebből 85% szója,mert legalább izolátum.Arról meg tudjuk,hogy majdnem olyan jó mint egy tejsavó amino profil tekintetében.Aki nem hiszi járjon utána...
2011. aug. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

haverom vette azt mondta nagyon finom :D hát nemjött be :D

amúgy nem testépítő akarok lenni hogy kigyúrt akarok lenni hanem csak jól kinéznitömegelni se akarok hanem jó szálkás lenni. Így is elég szálkás vagyok és teljesen megvagyok elégedve a testemmel csak hát azért még szeretnék fejlődni

és köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 29. 01:06
 15/17 clint ***** válasza:
mér nem kell venni eprest??? én imádom.
2011. aug. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert az epres olyan, hogy vagy imádod vagy okádsz tőle. Alap ízekkel nem lehet ennyire melléfogni. Epreset akkor vennék csak, ha előtte kipróbáltam. Illetve én akkor se.
2011. aug. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tejjel ne idd!!! nem szívódik fel rendesen
2012. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!