Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem ízlik a sciteces epres...

Nem ízlik a sciteces epres fehérje, valahogy el lehet nyomni az ízét?

Figyelt kérdés

Az illata az elég jó olyan mint az epres milka csokié de az íze már kevésbé jó. Mikor megiszom akkor mindig elkap a hányinger és fáj a hasam. Valahogy nem lehet elnyomni az ízét? 3dl-be szoktam feloldani és langyos vízbe haverom azt mondta abba oldjuk. Vagy lehet hidegbe is?Szerintem hidegbe jobban esne. Vagy hidegbe nem oldódna fel rendesen?1.5 vagy 2 olyan kanállal ami hozzá van szoktam beletenni.

15f/52kg


2011. aug. 27. 10:42
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:

hideg vízbe mehet persze,kibírja meleg be meginni nyáron.

az íze miatt ne aggódj majd kinövöd az ilyen ízes dolgokat és le sem fogod sza rni hogy ízlik vagy nem ízlik csak letolod és kész

2011. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Max. úgy hogy nagyon lehűtöd... langyos vízbe oldd föl és utána hűtsd le. De nem értem hogy hogy tudtál epreset venni.
2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 oyeacch ***** válasza:
Hidegbe kell rakni. Nem kóstoltál még Full force mpm-et. Ennél még a lófasz ízű tejsavó is jobb.
2011. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TOMAtm ***** válasza:

boaaa....BSN Syntha6 -ot vegyél ne ilyen győzikés whey pro-t.

am meg a súlyodhoz inkább tömegnövelő dukálna.De azért csak hogy elkeserítselek,nagyon fiatal vagy a kondizáshoz,lehet h jó fizikumot elérsz magadhoz képest,de olyan gyors ebben a korban az anyagcseréd h 'kigyúrt' 100%h nem leszel(az majd olyan 20 évesen lehetsz).szóval mindegy h eszed e a proteint vagy sem.

2011. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

így van

nem köll neked tömegnövelő, se fehérjepor, küld el nekem póstán, majd én megvedelem :D

írj privátot

2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
próbálj meg úgy hozzá állni, hogy nem az íze miatt iszod hanem az eredményért amit el akarsz érni.
2011. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hideg tejbe is megpróbálhatod, szerintem úgy már nem olyan vészes
2011. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Alap hogy epres fost nem veszek. Igyál myofusiont vagy syntha-6t nem lesz íz problémád, meg amúgy is jobbak.
2011. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 clint ***** válasza:
az epres myofusion is olyan mint a sciteces (ízre) de amugy tomatm-nak igaza van kissé fiatal vagy.
2011. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem avval, hogy eprest alapból nem kell venni.
2011. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!