Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás. DE egy koleszosnak?

Szálkásítás. DE egy koleszosnak?

Figyelt kérdés

Hát,annyi lenne a kérdésem,hogy egy középsulis koleszos hogy a fenébe diétázzon?Adott napi 3 kaja(mert nem lehet megoldani magamnak az étkezést,muszáj menzán kajálni)

,ha csak ezeket eszem,simán ottmaradok 1500 kcal alatt..vagy még kevesebb(nincsenek nagy kaják) és mellette súlyzózok,(már tavaly is csináltam,csak még ennyire nem komolyan)de hogyan oldjam meg a napi fehérje-bevitelem?Ez a legnagyobb kérdés...mert hiába van meg a kellő kalória-deficit,amelytől elvileg fogynék,és súlyzózom mellette,tehát izmot sem vesztek lényegesen..DEEE nincs elég fehérje.És ha nincs elég fehérje mégis vesztek izmot.Menyi kell naponta,tényleg 3-3,5 g/tskg.?Kizárólag tápkieggel oldhatnám meg,vagy van más megoldás??? Én meg már szeretném megcsinálni,tervezem már régen,de most határoztam el magam,hogy igenis megcsinálom...de ezt a problémát nem tudtam még egyelőre megoldani.Köszönöm előre is a segítséget:)


2011. aug. 26. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Naturálként akármit csinálsz, nem tudsz rendesen leszálkásítani jelentős izomveszteség nélkül, ez szinte biztos.
2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 oyeacch ***** válasza:

Ha másképp sehogy se oldható meg, akkor még nyomnék 3x zabpelyhes turmixot, az majdnem felér egy kajával. Az íze k*rva szar, meginni egy rémálom, de a cél érdekében bármit.


Azért, van ám olyan protein, ami zabpehely nélkül is egy büntetés. /FullForce MPM/


Ha veszel valami finomabb fehérjét, azzal nem lesz olyan minősíthetetlenül szar szerintem.

2011. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
fehérje+zab rémálom? myofusionnal isteni, egész nap enném ha lehetne :D
2011. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülye kérdés, de kutatnak a szobátokban? Nem kell nekik tudni arról, hogy van egy kontaktgrilled, meg egy rizsfőződ.
2011. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
myofusionnal tényleg jó a zab! próbáld kií4
2011. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

21.30-nak igaza van.Simán csempészd be,úgyse jönnek rá,hacsak be nem köp a szobatársad.

Ha meg ez nem,akkor rendelhetsz is étteremből kaját(legalábbis ebédet).Hó elején befizetsz 5-6 ezer forintot,és kihozzák neked minden nap.

2011. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!