Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás. DE egy koleszosnak?

Szálkásítás. DE egy koleszosnak?

Figyelt kérdés

Hát,annyi lenne a kérdésem,hogy egy középsulis koleszos hogy a fenébe diétázzon?Adott napi 3 kaja(mert nem lehet megoldani magamnak az étkezést,muszáj menzán kajálni)

,ha csak ezeket eszem,simán ottmaradok 1500 kcal alatt..vagy még kevesebb(nincsenek nagy kaják) és mellette súlyzózok,(már tavaly is csináltam,csak még ennyire nem komolyan)de hogyan oldjam meg a napi fehérje-bevitelem?Ez a legnagyobb kérdés...mert hiába van meg a kellő kalória-deficit,amelytől elvileg fogynék,és súlyzózom mellette,tehát izmot sem vesztek lényegesen..DEEE nincs elég fehérje.És ha nincs elég fehérje mégis vesztek izmot.Menyi kell naponta,tényleg 3-3,5 g/tskg.?Kizárólag tápkieggel oldhatnám meg,vagy van más megoldás??? Én meg már szeretném megcsinálni,tervezem már régen,de most határoztam el magam,hogy igenis megcsinálom...de ezt a problémát nem tudtam még egyelőre megoldani.Köszönöm előre is a segítséget:)


2011. aug. 26. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ba*zdmeg veszel tömegnövelőt aztán cső.

Amúgy a menzai kajától is lehet nőni, nem olyan szar az...

2011. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
menzai kajától? ez nekem új
2011. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 oyeacch ***** válasza:
Kontakt grill, rizsfőző, kész a kaja. Ennyi.
2011. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első..te igazán okos lehetsz.A menzai kajától az életben nem fogsz megnőni,egyrészt,mert k*rva kevés,másrészt,mert NINCS BENNE ELÉG KIB*SZOTT FEHÉRJE,meg tápérték,amiről a kérdés am. szól.És mi a f*sznak vennék tömegnövelőt,mikor odaírtam,hogy SZÁLKÁSÍTÁS??!!!

Szövegértés,ugyebár...

2011. aug. 26. 19:16
 5/16 A kérdező kommentje:

oyeacch:

Hohóó,de a mi koleszunk nem átlagos ám,miért is lenne:/semmiféle ilyen fajta felszerelést nem lehet tartani a szobában.Akkor már vettem volna ilyen HOT PAN lóf*szt vagy ilyesmit,amin tudok sütögetni(tudod ilyen topshopos elektromos g*ci)azt lemondanám a kóterkaját.De így...

2011. aug. 26. 19:18
 6/16 oyeacch ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 19:18


Hát öregem. Akkor szépen szólva megszoptad a nagy f*szt. Igy aztán semmi esély... Én azért tudtukra adnám a szarevőknek, hogy bekaphatják a makkom, amiért ekkora g*cik. Te is tudod, hogy így sehogy nem fog összejönni. Nem tudod megpuhítani őket? vegyél nekik valami drága viszkit, vagy verd be a pofájukat :D

2011. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jó azt elismerem, hogy nem néztem, akkor csak szimplán fehérjét vegyél.

Attól, h te kevésnek érzed az adagot, még nem biztos, h az.

Egyébként én eddig 4 helyen voltam menzás, egyik helyxen se volt gond a kajával.

Jó nem azt mondom, h jobb nem lehetne, de amit itt össze hisztizel azéárt az tulzás.

2011. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 oyeacch ***** válasza:
Menzás kajával, de főleg napi 3 étkezéssel izomveszteség nélkül nem lehet lediétázni. Tuti.
2011. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

oyeacch:

Majd lehet,a koleszvezetőnél megpróbálom.Beviszem a whiskey-t,és megmondom neki: -Tied..-Ó köszönöm szépen!-...lenne ha nem lennél ekkora g*ci:)És akkor betöröm az orrát:D szép lenne...:)


Aki első volt:


addig nem is volt nekem gondom a kóterkajával,amíg tervbe nem jött a szálkásítás.Mert ugye annak a lényege a fehérjedús,kalóriaszegény étkezés.Mert fogyni tudnék,ha csak azt a napi adagot enném,+súlyzó+még küzdősportolok is....csak akkor sok izmot veszítek,ami a bunyónál sem épp kifizetődő.

Nem rossz,így van,megenni meg lehet...de amit én akarok csinálni,nem túl alkalmas.


És akkor mi lenne,ha még szednék tápkieget?Azzal sem lehetséges?

2011. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na b*zzeg...másik nevemmel jöttem be:D Na mind1:)Szóval vedd úgy,mintha a kérdező írt volna:DD
2011. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!