Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzést ajánlani mellizomra, h...

Edzést ajánlani mellizomra, h ne ereszkedjenek meg a mellek?

Figyelt kérdés
70F a mellméretem,és kezd kissé megereszkedni.
2011. aug. 23. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:

vagyis milyen edzést tudnátok ajánlani erre a problémára?

3x kellett atfogalmaznom a kerdest,mire engedte az oldal kiiratni..

2011. aug. 23. 16:30
 2/7 anonim ***** válasza:

70 F?????????? F????? FFF???? biztos? 70-es körméret mellé nincs is F kosár...


Most diétázol, és azért kérdezed? Mert diéta alatt csak akkor ereszkednek meg a mellek, ha izomveszteség is fellép. Ezt úgy lehet elkerülni, hogy diéta és aerob edzés mellett súlyzós edzést is beiktat az ember. mindenre, nem csak mellre.

gyakorlatokat meg találsz bárhol, gugli: mellizom edzésterv

2011. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, 70F!vannak márkaboltok,amik kifejezetten nagy mellekre gyártanak fehérneműt,és elég drágák sajnos.. sosem diétáztam,de a melleim kezdenek igazán zavarni,nincs vmi fogyasztó edzés mellre?
2011. aug. 23. 16:57
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,megtaláltam,amit kerestem.
2011. aug. 23. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs fogyasztó edzés, de mivel a mellek nagyrészt zsírszövetből állnak, így a fogyás közben valóban csökkenhetnek. Fogyáshoz diéta az első, és mellé valamilyen mozgás.
2011. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen. 70F, ilyet még nem hallottam. De ha a hátad 70-es, akkor eleve is vékony vagy nem?


Nincs fogyasztó edzés mellre, mivel helyi fogyás nem létezik. Ekkora mellel meg ne csodálkozz, hogy kezd megereszkedni, csoda hogy eddig kibírta. Ha ilyen a genetikád, hogy mellre hízol, egyébként meg sovány vagy, akkor nem nagyon lehet mást tenni..

2011. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takumi ***** válasza:
Szerintem ne fogyjál, akkor csak mégjobban megereszkedne a melled.
2011. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!