Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivan ha gainert csak edzésnap...

Mivan ha gainert csak edzésnapokon iszok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:45
 1/4 dirtboy ***** válasza:

te mire számítasz mi lesz,mert világ vége biztos hogy nem.

majd eszel helyette és kész.

2011. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi.

Én másfél évig nem is ittam egy teljes adagot a turmixokból... Franc akar 4-5 kanálnyit betolni. Még 2 részletben is sok nekem. Bár vannak olyan készítmények már , amelyekből 1 adag kb 2 adagolókanálnyi, de ritkább szerintem.

Szóval lehet így spórolni, bár én amondó vagyok, hogy inkább minden nap igyál, de kevesebbet. Amúgy pedig a pihi napokon fejlődik az ember és nem pedig az edzés napjain.

2011. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy edzés után egyet + az edzést követő pihenőnapon este egyet. jó megoldás szerintetek?
2011. aug. 23. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig az volt a bajom hogy a Garniert olvastam Gainernek, most a Gainert olvasom Garniernek.. :D


A tápkieg akkor kell, ha szilárd kajából nem tudod bevinni a megfelelő mennyiséget. (+ edzés után, mert gyors fehérje és ch van benne) Ha nem tudsz megenni pihenő vagy edzésnapon annyi csirkerizst vagy bármit, ami fedezi a napi tápanyagszükségletet, akkor kell, hogy kiegészítse a napi kaját.

2011. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!