Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karate vagy inkább ne?

Karate vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lány, nem az az erõs csontú, hanem 170 magas, nõies alkat: ajánlanátok, hogy elkezdjem most a karatét, vagy túl nagy ütések, dobások miatt inkább ajánlanátok más küzdõsportot? Teljesfokù önálló önvédelem a cél:) elõre köszi a választ:)
2011. aug. 21. 21:11
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi:rávettél!:DD szeptemberben elkzdem..:)))
2011. aug. 22. 12:31
 12/32 anonim ***** válasza:
Helyes-helyes:)Merre laksz amúgy,csak kíváncsi vagyok,kb. kinél fogsz edzeni?
2011. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Pécsen:)
2011. aug. 22. 13:09
 14/32 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz arrafelé valaki jó edzőt vagy alakulatot ajánlani?:)
2011. aug. 22. 13:10
 15/32 anonim ***** válasza:
Hát..arrafelé nem vagyok ismerős,mivel én fent,GY-M-S megyében lakom:)Arrafelé legközelebb a Nagyatádiakat ismerem,de az azért Pécstől 80-90 km:/De vannak Pécsen dojo-k azt tudom,csak nem ismerem őket.Keresgélj,biztosan találsz jót.Sok sikert,kitartást;)
2011. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha gondolod szeptemberig elnézhetsz ide is: seibukan.hu, hátha megtetszik.
2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Kedves Foltos Gáspár! Énmeg győri vagyok és most megyek csak egyetemre Pécsre...Győrben melyikek jók esetleg?hétvégenként haza tudok jönni:))
2011. aug. 22. 14:03
 18/32 A kérdező kommentje:
Húúú,neutronlovag,köszi a az odlalt:meg fogom nézni:):)
2011. aug. 22. 14:04
 19/32 anonim ***** válasza:

Hát,a mi egyesületünk Győrtől 25 km-re van,ott a hétvégi edzés péntek,6-fél8.

Győrben van elég sok...Motzer Melinda

Shihan Bártfay László

Sempai Kocka László

Sensei Máté Róbert

Ők Győri klubvezetők,nekik egyenként mindegyiküknek van önálló dojojuk,keress rájuk,kérdezősködj,kinél van olyan edzés,ami neked megfelel időpontban;)

2011. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Egyébként amit Neutronlovag írt Pécsen,az sem rossz,sőt...a jujitsu kifejezetten jó,nekem is nagyon tetszik,de én megmaradtam a karaténál,nincs kedvem bejárni Győrbe még plusz jitsu edzésre,ha van egyáltalán normális,Sopronban meg(ott tanulok)nem is kerestem,meg ott is van 1 héten 3 kyo edzésem,mellette súlyzós,szóval nem is igen érnék rá.De szerintem kipróbálnod azt is érdemes lenne mindenféleképpen;)
2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!