Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomáskor most nagyon...

Fekvenyomáskor most nagyon ropog az egyik vállam. Mitől van ez? Hogyan gyógyítsam?

Figyelt kérdés
teljesen el is ment a kedvem a kondizástól
2011. aug. 21. 19:36
1 2
 11/15 Geri31 válasza:
Először is derítsd ki, hogy mióta, és mi váltotta ki?! Valószínű, hogy megerőltetted, vagy szabálytalanul csináltál gyakorlatot. Az izület trükkös, óvatosan kell vele bánni. Mindig alapos bemelegítés, helyes gyakorlat. Most pihentesd egy ideig (egy-két hétig)ne bántsd, aztán próbáld meg. Ha csak ropog és nem fáj egyáltalán, akkor eddz nyugodtan szerintem!
2011. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

utolsó kösz


a bemelegítés az nálatok mit jelent? ti hogy szoktátok?

én csinálok fekvenyomáshoz pár vállkörzést, meg könyök körzést, ez kevés? bár igaz, hogy az előbb tényleg nem melegítettem be :(

2011. aug. 21. 20:19
 13/15 A kérdező kommentje:

többieknek is kösz

csak ropog, nem fáj egyáltalán

tudtok valamilyen weboldalt, ahol képpel, vagy videót linkelni, ahol bemutatják, hogy hogyan kell szabályosan végezni a gyakorlatot? nem lustaságból, csak nem értek hozzá, ezért kérném


ma kezdett ropogni, már 2-3 hete nyomkodom, eddig nem tapasztaltam

2011. aug. 21. 20:22
 14/15 Geri31 válasza:
Akár youtube-on is találsz helyes kivitelezést bemutató filmeket. Bemelegítés kb 5 perc mint anno tesiórán, és kis súllyal kezdés, amit fokozatosan emelsz. Csak ami megy szabályosan, azzal eddz, és ne akarj pakolni többet, sokan esnek ebbe a hibába:)
2011. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget

de elkezdtem most karkörözni, és sajnos ropog a jobb vállam :/

most tartok 2 pihenőnapot, és meglátom mi lesz, holnap megiszok 3-4 liter vizet, kalcium-magnéziumot eddig is szedtem, megpróbálok keresni valamit az izületekre is


nektek esetleg volt ízülettel kapcsolatos problémátok valaha? vagy csak én vagyok ilyen?

2011. aug. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!