Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy valaki azért nem...

Igaz hogy valaki azért nem tud lefogyni mert olyan a fajtáa?

Figyelt kérdés

Nem tudok lefogyni pedig jól csinálok mindent!

Lehet hogy azért nem tudok lefogyni mert olyan a fajtám esetleg?

Lehetséges más embereknél?


2009. ápr. 15. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincs olyan,h valaki nem tud lefogyni. Olyan vagy, hogy valaki szerencsétlenebb katógriába tartozik és nehezebben fogy le vagy épp hormonális betegségben szenved és ez gátolja a fogyásban. Mit csinlász a fogyás érdekében ami állításod szerint jó?
2009. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Hülye példa, de láttál már régi fényképeket Auschwitzban fogvatartottakról? Láttál köztük kövéret?

2009. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy valaki kifogásokat keres, hogy miért nem tud lefogyni, olyan viszont nincs, hogy x nem tud fogyni. A súly a kalória egyensúly függvénye, ha többet eszel mint felhsználsz hízol, ellenkező esetben fogysz, feltéve ha nem cukrokkal és liszttel diátázol. :))
2009. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan a fajtája.... nóóóórmális?


Nincs ilyen "fajta"... csak gyenge akarat :)

2009. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy te nehezebben fogysz vagy könnyebben hizol de akkor is mindent lehet egy hatalmas akaraterővel és önuralommal!Az én családomban anyukám 11o-kg apukam is hasonlo és 4 evvel ezelőtt rajtam is jócskán "volt mit fogni".Viszont most én kilogok a familiből mert volt kitartásom és akaraterőm! 56kg-ről 43-ra sikerült fogynom :) most meg kellene 2kg hogy elerjem álomsulyom!Szóval csak akaraterőn mulik!
2009. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!