Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szálkásodni?

Hogyan lehet szálkásodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. 23 éves vagyok, 178cm és 75 kg. Szeretnék pár kg-ot leadni ill. izomzatot növelni, azaz szálkásodni. Olvastam már róla pár dolgot, hogy az egyik legfontosabb az étkezés, a mozgás az másodlagos. Mégis jó lenne tudni, hogy miket lehet enni, illetve miből mennyit és mit sportoljak, vannak otthon sulyzóim, illetve haspad, valamint szeretem a jógát is. A konditerem kilőve, mert nincs a közelben. Nagyon örülnék, ha tudna valaki segíteni, hogy pontosan hogy végezzem ezeket a dolgokat!
2011. aug. 19. 21:37
 1/3 Futurare válasza:
akkor szálkás az izom ha nincs rajta zsir
2011. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
badi bulder.hu-t nzed meg
2011. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

body.builder.hu vagy tesztoszteron.hu.Az alapismereteket olvasd el,keress rá a szálkáításra,diétákra,jól le van írva,itt sem fogja senki sem jobban,és akik értenek ehhez az odlalon,már leírták annyiszor,hogy szerintem a könyökükön jön ki:)Az izomnövelés viszont konditerem nélkül lehetetlen...viszont ott a ketlebell.Nézz utána,nagyon jó,szálkásító programba is beépítheted edzésként súlyzózás helyett.Nem olcsó egy golyó,de nagyon jó,hatásos módszer,brutális edzéseket lehet vele nyomni.Nem írom le ezt sem pontosabban,keress rá,olvasgass róla.

Szóval tájékozódj még a fent említett lapokon,valamint a bell-nek nézz utána,aztán hajrá;)

2011. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!