Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat végezzek, hogy jobban látszódjon az alakomon a homokóra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Először is felüléseket én 200-at szoktam naponta mert annyit birok, aztán csípőkörzés... ja és lehet egy kérdésem? Minden nő az alakjával van elfoglalva???
2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés, tehát ha a csípőtájékon levő zsírt, és társait akarod eltüntetni, akkor az a szomorú hírem van, hogy ahhoz elsősorban diéta kell.
2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Guggolás,ugrókötél,kocogás,szobabicaj és kalóriadeficit,hogy csökkenjen a testzsír%.
2011. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

-Kedves 1.!

nem minden nő....csak a 85%..de ez ne izgassa a férfi agyad mert mi nők azt gondoljuk ..minden férfit az izgat hogy a nőket érdekli az alakjuk?...a nőknek azért fontos az alakjuk, mert ha elérik a kívánt eredményt akkor magabiztosak lesznek..és nem a férfiaknak akarnak tetszeni hanem azt akarják hogy a többi nő irigy legyen rájuk ...persze egy két elismerő férfi tekintet nélkülözhetetlen

Kedves 2.!

miért képzeled hogy kövér vagyok ?:D nem vagyok az. 51,4 kg vagyok 157 cm ..csípő:87cm derék:65cm comb:52cm ..láthatod nem vagyok galamb ...fél éve diétázok és rendszeresen mozgok 50 kg a cél... de inkább szeretném ha a derekam lemenne 60-61 re...sosem híztam úszógumira...alhasamra mértékkel és főleg a fenekemre és a combomra híztam...a bordáim eléggé kiállnak (csontozat miatt) ..a másik : nagyon jól tudom hogy nem lehet egy adott területre mozogni..ezt szerintem mindenki tudja...én oylan tornára kérdeztem ami ERRE IS jó ..

és Kedves 3.!

köszönöm a válaszod..guggolgatni nem akarok..a combom így is túl gömbölyű (örököltem)...volt mikor nagyon sokat futottam és izmosabb lett mint egy nem sportolónak..nem tetszett ez az izmos állapot ...hál istennek már lement..megelégszem annyi izommal amennyi az iskolapadban való üléshez kell..kocogni és 6,8km/h sétálást szoktam itthon végezni ..és biciklizem ha nem nyári rovar rajzás van XD majd ősszel..de erről a kalóriadeficitről mesélhetnél :D!

2011. aug. 16. 23:50
 5/12 Ráffájel ***** válasza:

Nem kövér vagy csak zsíros. Szedj össze egy kis izmot, végezz teljes testes súlyzós edzést mellé tömegnövelő étrend. Amikor x kiló izmot felszedtél akkor meg leszálkásítasz.


Legnagyobb gond az agyaddal van, valljuk be k*rvára semmi közöd nincs a témához. Olvasgass hátha legalább annyi szorult beléd, hogy nem vagy lusta legalább utánanézni a dolgoknak: [link]

2011. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de legalább nem vagyok c´gány..és nem akarok szálkásan izmos lenni ...
2011. aug. 17. 11:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Ő sem cigány, viszont igaza van.


"nem szeretnék szálkásan izmos lenni" :DDDD Dejóvicc, mintha az olyan könnyű lenne, és vigyázni kellene, nehogy véletlenül testépítő-alkat váljék az emberből! :D

2011. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ráffájel ***** válasza:
LOL :D Életembe először cigányoztak le XD Ez jó volt... kár, hogy a te állításoddal ellentétben az enyém valós volt...
2011. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de most komoylan ..én kardió edzést szeretnék nem oylat amitől úgy nézek ki mint egy férfi ..
2011. aug. 17. 20:44
 10/12 A kérdező kommentje:
hát akkor te meg ne használj iylen nevet ..erre tipikus ..oylan név
2011. aug. 17. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!