Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az eredménye?

Mi lehet ennek az eredménye?

Figyelt kérdés
Ha rendszeresen sulyzozom,de a kajara nem figyelek oda,vagyis eszek eleget,csak nem figyelek oda a feherjekre,meg ilyesmi,megeszek mindent +melle whey protein 2x egy nap.igy mit lehet elerni?
2011. aug. 15. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
NEMTUDJUK
2011. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak egy biztos, a halál
2011. aug. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ráffájel ***** válasza:

Attól függ mit takar a rendszeres súlyzózás és, hogy most milyen az étkezésed.

Tehát a kérdés a válaszodra: ZŐD!

2011. aug. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az etkezesem olyan,hogy eszek egy nap min.4szer sokat +2 whey protein.hetfö,szerda,pentek edzem,eddig teljes testedzes volt,most valtottam osztottra.szoval a feherjekre nem figyelek,amennyi bemegy,annyi van.
2011. aug. 16. 09:14
 5/6 anonim válasza:
Kék!
2011. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na jó, most hogy kib@romkodtuk magunkat, és TF-re járok. Kérdező, azt sem tudod, mit csinálsz.


#1 Teljes testedzés? :) Minek? Értelmetlen, érthetetlen. (Ha felhozó edzést csinálsz, akkor sincs értelme az egész testet edzeni. Többet árt, mint használ.)

#2 Kaja. Ha kiegészítőt szedsz, le kell csökkentened a más forrásból bevitt tápanyagot, különben el fogsz hízni, mint a szél. Ha csak nem gebe vagy már most.

#3 Fordulj egy edzőhöz. Túl általános és megválaszolhatatlan a kérdésed.

#4 Nézd, hogy mit csinálnak a többiek az edzőteremben, kérdezgesd őket, akár idegeneket is, nem fogják leharapni a fejed. Előbb utóbb kitapasztalod, ki beszél m@rhaságokat, és ki a hozzáértő.


Amúgy: Előzőnek, ja az én voltam. Előző előttinek:


Kééééééék! :)

2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!