Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumba? Jó? Fogyhatnék vele?

Zumba? Jó? Fogyhatnék vele?

Figyelt kérdés
ha eljaŕnék heti 3alkalommal zumbázni és odafigyelnék a kajara is,tudnek igy kicsit fogyni,ja és zumbával tapasztalatok,akinek van az pls.irja len,jó a zumba? milyne ruhaban kell oda menni? és ha benázni fogok? pls.segitsetek,L/14
2011. aug. 12. 21:58
 1/6 anonim válasza:
Zumbával jól lehet fogyni, mert állandó mozgásban vagy, ráadásul a hangulat is jó szokott lenni és nem érdekel senkit ha bénázol mondjuk az nemárt ha tudod mozgatni a csípődet, egyébként oda elég a sima edzőcucc, de lehet kapni zumbás ruhákat amik mellesleg méregdrágák.
2011. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a választ:) jovo heten el is megyek,csak atotl felek h benázni fogok ott:(
2011. aug. 12. 22:20
 3/6 anonim válasza:
szia! mi is mikor először mentünk, bénáztunk néha, de hidd el ezzel senki nem törődik!:) az egész nagyon vidám hangulatban telik, szóval max kiröhögöd magadat:D nagyon jól átmozgat, lehet vele fogyni szerintem de csak akkor ahogy írtad: rendszeresen kell járni, és picit a kajára is odafigyelsz az nem árt:)
2011. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Offthewall ***** válasza:

Szia! Fogyásnál az étrend az elsődleges.

pl:

[link]


vagy: [link]


böngészd ezt az oldalt attól függetlenül, hogy nem zumbaról szól a fogyásról rengeteget fogsz itt tanulni garantálom! kérdésre visszatérve én úgy hallottam barátnőmtől, hogy remekül átmozgat. Én így kívülálló okoskodó szemmel azt mondanám, hogy remekül segít zsírt égetni, HA az alap azaz az étrend megvan, amúgy fölösleges. Én még futnék/bringáznék/súlyzós köredzést tartanék heti 2 vagy 3x. (nem, úszás nem jó :D)

2011. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szálkásító étrend mellé is leginkább nagy ellenállású edzés, hogy az izomtömeg kihasznált legyen, emellé persze hogy mehet minden ugra-bugra.

bár kardióból is célszerűbb nagy intenzítású edzés, pl. 1,5 óra kis küzdősport, ha már azt nézzük mi éget jó sok zsírt (mi nagyon energiaigényes mozgás)

2011. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek:)
2011. aug. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!