Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a fogyás?

Mitől lehet ez a fogyás?

Figyelt kérdés
Egy éve hogy elkedztem kondizni 70 kilóról felmentem 82-re. Eddig szépen híztam, izmosodtam fejldőtem. Most hogy elértem ezt a 80-as súlyt, ez a fejlődés egyszerűen visszafelé fordul. Ugyan úgy eszek mint eddig(sőt többet is) ugyan úgy edzek, és erre elkezdek fogyni. 3 hét alatt fogytam 3 kilót.
2009. ápr. 12. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Több kaja kell. Kevés a szénhidrát. Ha mondjuk 70 kilósan megettél napi 300 g rizst akkor 80 kilósan már 350 kell. Én az első tömegelésemnél nagyon sokat szenvedtem. Folyton befogytam próbálkoztam 3 4 és 5 gramm /tsk szénhidráttal is egyik se volt elég, már a falat kapartam attól, hogy úgy érzetem annyit eszek mint még soha, és mégis fogytam, azét mert kevés volt.
2009. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmm...

Ebben nayg igazság van mert mindig nagyon éhes vagyok.

Pláne edzés után. Ahogy nő a súly, nagyobb az étvágy is.

Köszönöm a válaszod. Próbálok többet enni.

KÖSZI!!!

2009. ápr. 12. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a szénhidrátra, sok fehérjére is menj rá...
2009. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

emeld a ch-t(szénhidrát) és tömegelésnél ne legyen szigoru kaloria limit addj neki böven.. ha pl. kedved támad fagyit enni vagy ilyesmi szerintem simán mehet, legalábbis tömegelésnél mehet, legalább az is billent a kaloria mérlegen..

TEHÁT: nyugodtan nyomj neki fél kiló csirkemell meg fél kiló rizs és jönni fog a tömeg:)

2009. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, igyekszem! :)
2009. ápr. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!