Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermi edzések után önök...

Konditermi edzések után önök szerint ez jó étel? BŐVEBBEN LENNT!

Figyelt kérdés

1,5 éve edzek és azért vagyok kíváncsi a véleményekre,mert ebben az esetben sokat számít.Mostanában nagyon sokszor eszek minden edzés után Rántott sertésbordát rizzsel.:)Jó ez így?

Természetesen gyümölcsöket is(Banán,őszibarack,alma)


2011. aug. 11. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

uram, kérem tegezzen.


edzés után egy turmixot nyomj egyből ami a következőt tartalmazza: 20g dextróz,20g maltodextroin, 40g protein, 5g bcaa.

vagy veszel egy tömegnövelő készítményt, az is megfelelő.


edzés után egy órával pedig mehet egy masszív étkezés. sertést hanyagolnám, helyette csirkét,pulykát, vagy halat ennék. pl. csirkemell.

1,5év edzés után ilyen kérdést már nem illene feltenni...

2011. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert nem tudtam hanem azért mert kíváncsi voltam az itt lévők véleményére.A masszív étkezés rendben van.A kérdést azért tettem fel,hogy szerintetek jó e.:)
2011. aug. 11. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:

beírja a google-ba hogy tömegnövelő étrend,és kidobja önnek hogy az miből áll.

segítek. nem jó.

2011. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes a sertésborda rizzsel, a ugyanannyi benne a fehérje megközelitöleg mint a csirkemellben, csak zsírosabb, de mivel nem profi étrendről beszélünk teljesen mind1
2011. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!