Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor az most jó, ha edzés...

Akkor az most jó, ha edzés után izomlázam van, avagy sem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert olvastam már mindent és mindennek az ellenkezőjét is, így gondoltam, hátha valaki tudja azt a választ, ami manapság orvosilag elfogadott.
2011. aug. 10. 14:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
55%
az a jó ha izomlázad van mert azt jelenti nagyobb terhelésnek tetted ki azt a testrészed (ami izomlázas) mint átlagosan magyarul biztosan izmosodott. Ha rádolgozól gyorsabban elmúlik és még "kigyúrtabb lehetsz" :D
2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Király :D Akkor ma is edzem
2011. aug. 10. 14:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy király, csak egy nagy barom király.
2011. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 oyeacch ***** válasza:
100%
Jó nagy f*szságokat hordasz itt össze, első. Az izomláz nem kívánatos, mert felhalmozódik az ammónia az izomban. tehát nem jó. Viszont egy indikátor kezdőknél, akiknek nincs izom érzetük, hogyha pl: Hátazástól izomlázas a háta, akkor jól edzett. Akinek durran a háta edzés közben /vagy bármi más izom/ annak az izomláz egy szükségtelen dolog.
2011. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én egy nagy testépítő, lány vagyok és futok és meg tornázom, azért kérdeztem
2011. aug. 10. 15:12
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy azt olvastam, h a legújabb kutatások szerint az izomláz attól van, h megszakadnak az izomrostok a terheléstől és apró szakadások lesznek rajta, és ezért fáj. És ilyenkor a szervezet az apró szakadások helyére épít be újabb izmot, ilyen rétegzés szerűen. Vélemények erről?
2011. aug. 10. 15:14
 7/18 oyeacch ***** válasza:
Az, hogyha nem eszel fehérjét, akkor nincs mit beépítenie.
2011. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eszem fehérjét :) Tegnap rakott kel volt, ma tonhal saláta sajt is lesz benne meg tonhal, na nyilván :) Így jó lesz?
2011. aug. 10. 15:35
 9/18 oyeacch ***** válasza:
Ha a napi táplálékod tartalmaz némi húst akkor oké.
2011. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Az jó lesz, de a finom csirkemell mindennél jobb :D
2011. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!