Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tömegnövelőből jövök...

Igen nemm kérdése:

Melyik tömegnövelőből jövök ki a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

30% fehérjetartalom fölötti, ha lehet.

Folyamatosan lehet szedni tömegnövelőt vagy ennél is pár hónapos kúrákat kell tartani?

písz


2011. aug. 10. 01:07
 1/10 Tetszik a válasza:

Nekem a Jumbo jött be a legjobban, azt ajánlom neked.


Nem kell szünetet tartani. De szerintem úgy fejlődsz a legjobban, ha tömegnövelő edzések után natúran edzel pár napig, hogy megfelelően beépüljön. Mondjuk ha 3x edzel hetente, a maradék napokban is érdemes csinálni könnyebb gyakorlatokat, csak tömegnövelő szer nélkül.

2011. aug. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 escrogar ***** válasza:
a legolcsóbb tömegnövelő az étkezés rendbetétele. a porok, amiket árulnak lényegében fehérjével kevert cukros szar.
2011. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az 1. nek gratulálok köze sincs ehhez a sporthoz ahogy elolvastam amit ír.


Igen a legfontosabb az étkezés bár ez szerintem sokkal drágább mint a tápkiegek, de annyival többet is érnek. Legolcsóbban ha edzés utánra kéne ( ezt csak gondolom ) akkor vegyél egy minél nagyobb kiszerelésben kapható ( 5-6 kg ) tejsavó koncentrátumot és 1 nagy adag dextrózt ( én utóbbit bio boltban veszem mert van ahol 300-400 ft/kg ért hozzám dobják míg pl tápkieg boltba 600 / kg áron van.

Ez után edzés után bekeversz 50g szőlőcukrot és a fehérjét ( tskg/2 g-nyit ) és kész a tömegnövelőd edzés utánra. Ha mégis inkább készen vásárolnál jumbo professional még ami ár/érték arányban elviselhető.

2011. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Az kimaradt, hogy nem kell szünet.

2011. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Táplálék kiegészítő, érted, táplálkozást egészít ki. te tartasz szünetet mittomén a kajálásban, így eldöntöd, hogy most 2-3 hétig nem eszem, mert volt egy kajakúrám, vagy hogy megy ez nálad?

Legolcsóbb tömegnövelő power protein + dextróz, vagy power + zab...

2011. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De egy 8,8 kg-os Jumbo 20ezer felett van, ez egy hónapra elegendő nagyjából. A Power Protein vagy valamilyen tejsavó + dextróz jóval ez az ár alatt van, ha jól számolom :)


Még egy kérdés: Mivel a Power Protein Soya tartalmú ahogy látom és ezt írja: "Reggel, edzés után és/vagy lefekvés előtt 25g." - theát ez max. napi 75 g. Ha iszok egyet reggel, edzés után és este, akkor az edzés utáni turmixomba (ami szintén 25g) mennyi dextróz mehet? (mehet az 50g?)

2011. aug. 10. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Te én powerből napi 200g-ot volt, hogy nyomtam... mehet bele dextróz, én 50 gramm power 75 g dextróz kombót nyomtam anno
2011. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az igen! :D

Tömegeléskor akár 2g/testsúly kg is belefér, de ez mégis csak szója tartalmú, miért írnak akkor rá max. 75g-ot?

2011. aug. 10. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Az javaslat, bajod nem lesz tőle, ha többet eszel
2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tudtam, hogy egyszerre csak 30-40 gramm fehérje szívódik fel, azaz mi értelme van az 50g-nak?
2011. aug. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!