Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőből van olyan ami...

Tömegnövelőből van olyan ami 100% ig természetes anyagokból van?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne
2010. szept. 21. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen.
2010. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem, sajnos a tömegnövelők mind szintetikus anyagokból vannak, semmi természetes nincs bennük. Ne szedj ilyet semmiképp sem mert rövid távon komolya bajod lehet tőle, egyik barátom már adagtól megvakult, másiknak leesett a farka, de olyanról is hallottam hogy valaki megevett 2 dobozzal és 80kg-s pasiból 13 éves japán kislánnyá változott!
2010. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg mindenképp, hogy nem tartalmaz e aszpartámot, mert az nem biztos, hogy nem káros... Minden esetre én jobban érzem magam, hogy tudom, hogy nem tartalmaz :)
2010. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Én meg már csak azért is olyat veszek amiben van aszpartám mert felmérgel a sok f*sz aki azt hiszi hogy káros
2010. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
haxor, neked nincs toxikológus rokonod? ej ej :)
2010. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs mert fegyvertartásim van
2010. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a f*szfej toxikológusok meg baromira nem érdekelnek.Ha olyan káros lenne már 1000éve betiltották volna mint sok más ilyen szart
2010. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a tápkiegben levő szintetikus anyagok tutira ki fognak nyírni, ezt üzenem annak a kedves válaszolónak akinek a haverja-haverjának a szomszédja két adag tápkiegtől megvakult vagy mi. helyette inkább cigi-pia meg a sok műkaja mert abban aztán baromira nincs semmi szintetikus. meg aztán a gyilkos vitaminokkal is vigyázni kell mert még a sok c-vitamintól impotens leszel. a tömegnövelő meg végképp káros mert az xy orvos aki az xyz napi szennylapban megmondta, hogy koxpor és tuti egyből belehalsz.

de a kérdésre válaszolva: attól függ mit értesz természetes anyagnak? azt ami feldolgozatlan? mert akkor szerintem nincs ilyen, talán a sima szója?? láttam olyat bioboltban, és jó árban is volt. de maga a tejsavókoncentrátum is természetes, csak ugye feldolgozott.

2010. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!