Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen Tömegnövelőből napi...

16 évesen Tömegnövelőből napi mennyi adag?

Figyelt kérdés
tömegnövelőt szeretnék szedni, nem reg ota kondizok eddig csak átmozgató, hogy hozzászokjak a mozgáshoz. Jövőhéttől szeretném elkezdeni rendesen, mellé szeretnék tömegnövelőt szedni. Már kiválasztottam (volumass 35), csak nem mondták, hogy napont amilyen mennyiség. Napi hányszor? Mennyi folyadékba keverve.
2011. ápr. 30. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Mrolympia


Edzés utáni időpont alap.A többi attól függ,hogy kigészítésre szorul a normális tömegnövelő étrended vagy sem.

2011. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Utálom ha valaki nem természetesen izmosodik. Undorító, és látszik,hogy szed valamit az illető. A tipikus kidobó alkat. És ne hülyézz le,mert nincs jogod hozzá. Inkább sportolnátok valami értelmeset, de így könnyebb végül is..
2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Első! írd már ide nekem hogy mit tartalmaz a tömegnövelő és mire való,valamint azt,hogy miért kevered a szteroidokkal?
2011. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt meg tudnád mondani miből áll??

segítek:fehérje és szénhidrát! azért isszuk rögtön edzés után,mert gyorsabban felszívódik mint a csirkerizs! nem izomnövelő,nem fúj fel,csak gyorsabban táplálja az izmokat mint a szilárd kaja! ennyi!

2011. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és képet a haverodról,vagy linkelj hasonlót mert kiváncsiak vagyunk!
2011. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj az egész sporttal ami miatt nap mint nap elmegy a kedvem az egésztől. AZ hogy valaki szed porokat ku**ára nem változtat a testfelépítésén csak szélesebb nagyobb lesz. a kidobó azért néz ki úgy mert ez a munkája ő neki az edzés gyakran nem hobbi hanem létkérdés.És mondjátok már el hogy a retekbe tudjátok, hogy hogy ki mit szed ránézésből? Esélyes ha megkérdeznéd kiderülne, hogy szteroidozott és azért néz ki hülyén. És még annyit hozzátennék akik járnak rengeteg futni általában azok is szednek táplálék kiegészítőt csak nem port hanem bogyót. Bcaa, Kreatin kapszula, energizálók stb. ...
2011. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Ne magyarázd már el nekem, mit csinál..egyszerűen lusták vagytok rendesen edzeni és sportolni, így egyszerűbb. Képet meg nem fogok feltenni,mert nincs hozzá jogom..én sem szeretnék ha valaki rólam tenne fel képet..

Vitát lezártam, csináljatok amit akartok. Az általános véleményemet meg csak megerősítettétek.

2011. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De jobbat mondok! Egy 16 éves srácnak ne adj olyan témában tanácsot amiről fogalmad sincs! kérdező:cytogen whey gainert vegyél,edzés után nyomj be 1 adagot! ha sok jó kaját eszel(húst,halat,rizst,zabpelyhet,tojást,túrót..stb)akkor csak edzés után kell! ha nem tudsz normálisan enni akkor reggel+edzés után 1-1 adag!
2011. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igazából ennyire voltam kíváncsi amit ha jól látok 1 ... azaz 1 ember válaszolta meg. Nem arra voltam kíváncsi, hogy milyen hatásai vannak... két oldal van mindkettő mást állít... én ismerem a testi adottságaim úgy érzem én döntöm el hogy szedek ilyet vagy sem.. ezen már túl vagyok.


mindössze ennyit szerettem volna: "ha nem tudsz normálisan enni akkor reggel+edzés után 1-1 adag"

köszönöm!

2011. ápr. 30. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs mit! és hidd el hogy nincs se káros,se izmosító hatása! csak tápanyag! tiszta és gyorsan felszívódik tehát edzés után megváltás az izmoknak!
2011. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!