Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vehetnék legolcsóbban...

Hogy vehetnék legolcsóbban siklóernyőt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 18:50
 1/9 anonim válasza:

szia...hát, mi úgy szereztük be, hogy adtunk fel hirdetést assszem a pcg.2-n....kb ezzel a szöveggel.

siklóernyőt vennénk,minél olcsóbban, de megbizható minőségűt..ha az ernyőddel amit nekem is eladnál a fiadat is felengednéd akkor megvan a vevőd:)) kezdők vagyunk, egy 57 kg és egy 85 kg-s pár.

sok sikert!!!!

2010. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A PG.C2-t valaki feltörte, szóval azt már nem tudod használni, nézegess más oldalakat, pl bluesky honlapját, vagy más oldalak honlapját.
2011. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Vagy facebookon, itt:

[link]


Nyílt fórum, a pg.c2.hu nyomdokain (amit nem törtek fel, csak megszűnt).

2011. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok, van már 2 db eladó ernyő is ott a piac nevű fórumban.
2011. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Biztos, hogy a legolcsóbb választás a legjobb?

Megéri egy 50.000 forintos kinyúlt zsinórzatú, megnyúlt ernyővel kockáztatni?

Ez nem egy tévé, ami ha bedöglik akkor kidobom.

2012. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van, mindenképpen legyen légialkalmas!


100 fölött kell nézegetni, 50 ért csak kutyázásra jó ernyőket kapsz!


100 mp fölötti porozitás alap, ha sokáig akarod használni. Meg a zsinórzat is legyen rendben :)


Gelvenor anyagból legyen lehetőleg, az jól bírja az idő vasfogát :) Nekem skytex ből van az ernyőm, és sajna 20 körüli a porozitása :(

2012. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én szerettem volna venni egy nagy teljesítményű versenyernyőt, igaz még csak kezdő vagyok, de egyszer kipróbáltam a profiknak való cuccot, és azonnal beleszerettem. Borzsztóan finoman kell bánni vele, érzékeny...nade nem is untatok tovább senkit, a lényeg az hogy ez az ernyő amit néztem majdnem 5000 ojrócska úgyhogy én 5000 eurót nem adok érte... sajnos a siklóernyő drága mint a pocokméreg...
2012. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én szerettem volna venni egy nagy teljesítményű versenyernyőt, igaz még csak kezdő vagyok"


Kezdőként ilyen cuccal repülni elég nagy felelőtlenség. Beszopsz egy csukást, aztán várhatsz a helikopterre. Évi 300 óra a minimum egy versenyernyőhöz. Persze 2-3-as és 2-3 as közt is van különbség. A Nemeton az elég biztonságos, de pl a Poison már profi, aktívan repülő pilótáknak való.


Ja igen, inkább érdemes maradni DHV 1-2 -2 nél. Pl a mostni 1-2 esek úgy siklanak mint a régi versenyernyők :)

2012. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyit, hogy 5000 euróér nem ednak ernyőt :D 600 euróért már remek cuccost lehet venni :P
2012. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!