Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi igaz abból, hogy a kondizás...

Mi igaz abból, hogy a kondizástól kicsi lesz a férfiasságod?

Figyelt kérdés
ha fehérjét iszol a kondizás mellett akkor mondják, hogy kicsi lesz a férfiasságod. Mi igaz ebből ? Szerintem hülyeség, de kíváncsi vagyok a véleményetekre ? Ha nem akkor milyen szerektől lesz kicsi ?
2011. aug. 5. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiasságodon a farkad méretét érted, akkor megnyugtatlak: a pénisz méretét a genetikai tényezők határozzák meg, sem a hosszának növelésére, sem a rövidülésére semmiféle szer nem hat.
2011. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így igaz.

Én is azért kezdtem el izomport,meg puffasztót inni,mert a 40cm-es faxomat csak a lovakba tudtam beleverni a tanyánkon.

Az izomporoktól fele akkora lett,vagyis pont jó méretű,ezért most már nyugodtan bele tudom tolni az apád seg-gébe.

2011. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész baromság. A profi testépítőknek is csak azért tűnhet kisebbnek a farka mert a teste nagy. És ha valakinek a teste hatalmasra nőtt, de a farokra ugye nem gyúr, persze, hogy kisebbnek hat :)
2011. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cynic ***** válasza:
az agyad méretét már nem csökkentheti
2011. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!