Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizástól nem növök tovább?

Kondizástól nem növök tovább?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és kb. 168 cm.Le akarok járni kondiba, hogy ne legyek túl vékony. De nekem valaki azt mondta hogy a kondizástól már nem nő az ember, ez tényleg így van?

köszi


2011. máj. 30. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
21 éves korodig nőlsz de már nem sokat...pubertás korodban sikerül a legtöbbet nőlni ne kb....te most fogsz vagy most nőttél a legtöbbet eddig...
2011. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy egyszerűen megállnál a növekedésben, a férfiak 20 éves korukig nőhetnek
2011. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csaksport ***** válasza:

Hello.

én is 15 éves vagyok, fiú 175 centi. de már fél éve járok kondizni elég rendszeresen..

én is hallottam erről, de nem tapasztalom olyan láthatóan. én például növök, csak lassabban, de amőgy is olyan ütemben nem nőhet mindig az ember ami a max növekedés.


de azért figyelek arra, pl h ne csináljak gerinc terhelő gyakorlatokat...

2011. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem állsz meg a nővésben, ez tévhit.
2011. máj. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És szerintetek ha szednék még pluszba tömegnövelő port? arról mit hallottatok?
2011. máj. 31. 22:03
 6/7 csaksport ***** válasza:

én spec nem vagyok a híve.. ha rendesen edzel és eszel akkor fejlődni fogsz...

sztem ne

2011. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

? már megint..?

tömegnövelő = kaja. csak töményen, és por alakban.

edzésnek meg nincsen köze a testmagassághoz. egyszerűen nincsen összefüggés :)

tömegnövelő abban segít, ha jó étrend mellet nagy súlyokkal edzel (izomnövekedésért) akkor megfelelő fehérjebevitel mellett tényleg szépen fejlődni fognak az izmaid, az edzés utáni gyors tápanyagpótlást segítik a tömegnövelők. energiát biztosít és tápanyagokat, méghozzá gyorsan, így segíti az izomtömeg-növekedést.

remélem érthető voltam és tudtam segíteni :)

kemény edzést kívánok ;)

2011. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!