Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok számomra?

Mit ajánlanátok számomra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen port,tablettát vagy kiegészítőt ajánlanátok (16/f) Maga az edzés tervem megvan, de mégis gyorsítani szeretném a folyamatot, úgy mond minél hamarabb szeretnék izmosabb lenni. Mit ajánlotok ? Kreatin? fehérje ? Nem szeretném szúrni magam meg egyéb "koxos" dolgok, illetve nem is szeretném ha lenne különösebb mellékhatása
2011. aug. 3. 14:59
 1/4 dirtboy ***** válasza:
Ez a sport nem a poroknál kezdődik hanem a táplálkozásnál,a porok csak kiegészítik a napi táplálékodat.Először azt tervezd meg.
2011. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj az étrendenbe nem tudok úgymond belenyúlni, ugye anyámékkal élek (ez természetes még tudom) és ők nem igazán szeretik ha azt mondom nekem párolt dolgokat csináljon stb.. amit megcsináltak azt kell enni, és gondoltam valaki kis étrend kiegészítő hátha van ami segítene
2011. aug. 3. 15:28
 3/4 dirtboy ***** válasza:
Én is anyáméknál lakok de,majd megszokják hogy külön eszel nem kell rögtön behódolni állj ki a sportod mellet.Mond azt nekik hogy legalább nem iszol meg cigizel meg drogozol mint a többi fiatal.Tápkiegeket ne vegyél ha nem eszel rendesen mert nem fog használni csak pénzkidobás lesz,tudom mert mikor kezdtem én is elkövettem ezt a hibát.Próbáld meg győzni a szüleidet hogy szükséged van más kajára mert nem akarsz egy helyben toporogni.Ha már a kajád rendben utána jöhet a kreatin,protein,tömegnövelő stb. de addig ne pazarold rá a pénzed
2011. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát legyél férfi és főzzé b*zmeg! Csak a p*csák rinyálnak, remélem tudod. Márpedig kaja nélkül nem lesz izom.
2011. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!